Anne RiceI

Howard Allen O'Brien

7,6
184 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Anne Rice

od kiedy przwecztałam 'wampira lestat'a' [na zawsze bedzie jedna z moich ukochańszych książek ] zakochałam sie w całych kronikach wampirów i w ogóle w pisarstwie anne rice.....jestem w trakcie czytania jej 4 ksiazki [vampir vittorio] a takze w trakcie poszukiwań 'opowiesci o złodzieju ciał' oczywiscie dwoch czesci....zakochałam sie w jej ksiązach są po prostu niesamowite..anne potrafi przestraszyc czytelnika niekoniecznie uzywajac do tego potworów i nie wiadomo czego.....jest moja ulubiona pisarką....jest the best! :))))

Mantra_2

ja zakochałam się nie tylko w kronikach wampirzych, ale i w Lestacie ;) on jest po prostu idealny... Czytałam wszystkie części wydane w Polsce, moja ulubiona to Merrick - chociaż mało tam Lestata, pojawia się w najważniejszym momencie :D a teraz zabieram się za te w j.angielskim. Nie będzie łatwo, ale warto się poświęcic ;)

viola1111

ja przeczytalam dopiero 4 ksiazki anne rice [szukam mumii i opowiesci o zlodzieju ciał] poki co tez najbardziej lubie lestat'a :))) on jest niesamowity....brakuje mi słów :D i ksaizke i samą postać....co nmajwazniejsze czytajac te ksiazki ma sie wrazenie ze wszystko sie zdarzylo naprawde a postacie sa rzeczywiste....hehe szczegolnie koncowka vittoria intryguje...no ale oni przeciez istnieja naprawde....a jak sie czyta krolowa potepionych....tym bardziej sie w to wierzy....anne rice jest niesamowita....:)

Mantra_2

mam dokładnie takie samo wrażenie ;) wydaje mi się, że oni wszyscy istnieją naprawdę...i chciałabym, żeby tak było :D "Opowieść..." mam na kompie, podaj maila to mogę Ci przesłać :) Albo sama możesz sobie ściągnąć ze stronki http://immortals.republika.pl/menu.htm [immortals.republika.pl/ ...] pozdrawiam :)

viola1111

no ciesze ie ze nareszcie ktos sie ze mna zgadza :)) no coś ty, przeciez oni istnieja naprawde! :) jestem tego pewna...
wiesz ja teraz mam bajzel na kompie i wszystko co mi na poczte przyjdziev musze kasowac [ bo moga tam byc wirusy] nie jestem z tego zadowoona ale musze sie narazie pomeczyc...ale ok mozesz przesłać jesli mozesz :)) moze cos z tego będzie :)) byłabym ci wdzieczna :) moj mail: ja_77@interia.pl :D

Mantra_2

Taaaa... Anne Rice pisze wspaniale. Ma sie po prostu wrazenie, ze opisuje prawdziwe historie, ze to wszystko zdarzylo sie naprawde. A pozniej jak ktos to przeczyta to sie ludzie dziwia, ze wychodza w srodku nocy z domu aby wloczyc sie po miescie chcac spotkac wampiry. Hehe... :) A Postac Armanda niesamowicie stworzona. Po prostu jest najlepszy!

Toffik_3

Nie czytałam 'Wampira Armanda' więc póki co jego postac mnie strasznie nudzi. Moze przyczyna tkwi w pierwszym zdaniu ? :)
Teraz czytam 'Mumie' i musze przyznac ,ze pani Rice tak samo potrafi zainteresowac czytelnika nie pisząc o wampirach. Zobaczymy co przyniesie jutro ;)
pozdro

Mantra_2

A czytaliście o jej "Śpiącej Królewnie"? :)
O ile w Kronikach wampirzych unikała sexu tam on dominuje.
I wciąga tak samo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones