Anthony Mackie

7,3
31 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Mackie
jaroslaus

bez przesady, niby gdzie on ma skosne oczy Oo

jaroslaus

hahahahaha ;) no taki piesek ogolony pudel

jaroslaus

on nie ma skośnych oczu. ale jest pewien taki bardzo znany amerykański model który ma czarnego ojca i matkę Chinkę. on ma autentycznie skośne oczy. niestety, nie pamiętam nazwiska. w każdym razie istnieją tacy - a owszem. tak jak istnieją mulaci (gdzie jeden rodzic jest czarny, a drugi biały), tak i istnieją zambos - tu jeden z rodziców jest czarny, drugi żółty. Weasley Snipes ma żonę Koreankę a ich dzieci to taki właśnie przykład zambos. możesz sobie wygooglować. rasowe mieszanki są niesamowite ;)

isobel

zaciekawilo mnie to co napisalas/es, wiec sobie pogooglowalem. mowa moze o Tysonie Beckfordzie? tylko, ze jego mama jest z Jamajki, ale chinskiego pochodzenia :)

KysiuS

Oo, właśnie o niego mi chodziło :) Tyson Beckford. i słusznie mnie poprawiłeś co do pochodzenia jego matki - dokładniej to w połowie Jamajka, w połowie Chinka. nie wiem czy Cię to interesuje, ale całkiem podobne pochodzenie ma modelka, Chanel Iman - czarny ojciec, matka w połowie czarna, w połowie Koreanka.

pozdrawiam:)

PS. "napisałaś". isobel to żeńskie imię ;)

isobel

o tak, interesuja mnie "krzyzowki" ludzi, a szczegolnie jak sa nietypowe. kiedys widzialem zdjecie dziewczyny brazylijsko-azjatyckiej i byla sliczna. Chanel Iman tez niczego sobie :)

jak Cie zobacze gdzies na forum to juz bede wiedzial. brakowalo zenskiej koncowki w komentarzu u gory wiec wolalem nie zgadywac. rownie dobrze mogl byc np. skrot od Ireneusz Sobel z avkiem jakiejs dziewczyny :D

KysiuS

mnie też to interesuje :) ale to dlatego że jestem mulatką i lubię czytać o innych, podobnych do mnie "mieszankach" rasowych. widziałeś może Leonę Lewis i Vanessę Williams? obie są mieszane i mają dosyć egzotyczną urodę ;)) jak wpadnie mi coś jeszcze do głowy z takich naprawdę nietypowych "krzyżówek", mogę napisać Ci na privie?

pozdrawiam

PS. Ireneusz Sobel - śmiałam się z tego jakieś 10 min ;D

isobel

o widzisz, a to ciekawe. tych pan nie znam, ale juz rzucilem na nie okiem. Williams to dopiero mieszanka wedle wikipedii- 23% from Ghana, 17% from the British Isles (specifically English, Welsh and Irish), 15% from Cameroon, 12% Finnish, 11% Southern European, 7% Togo, 6% Benin, 5% Senegal and 4% Portuguese :)

a to ta dziewczyna z avka to pewnie Ty :))) jak sie nie chcesz ujawniac tutaj to mozesz mi kiedy na priva napisac przy okazji jak Ci cos jeszcze wpadnie do glowy. zapraszam :)

i sorki za tego Ireneusza, bo Isobel to pewnie Twoje prawdziwe imie :D dobrze, ze obrocilas w smiech :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones