Anthony Minghella

7,8
762 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Anthony Minghella

Właśnie wyczytałem, że nie żyje.Miał zaledwie 54 lata.Szkoda, bo naprawdę miał telent.Ja cenię go przede wszystkim za film "Utalentowany pan Ripley".

P.S.Dla tych, ktorzy zaraz będą psioczyć, że uzytkownicy przypomnieli sobie o nim dopiero po smierci od razu mówię, że dawno mu wystawiłem ocenę 9/10.

Martin_Eden

U mnie ma 10 za Ripley'a! Reszta jego filmografi jest wspaniała!

czester

"Angielski pacjent", ' Utalentowany pan Ripley".

BUNCH

niezwykły dorobek. widziałam niemal wszystkie jego filmy (zarówno reżyserowane, jak produkowane), ale jakoś nigdy nie kojarzyłam ich z jedną osobą. a przecież budowały moją osobowość. angielskiego pacjenta obejrzałam mając 11 lat i miał na mnie ogromny wpływ.
dopiero teraz dowiedziałam się o jego śmierci i jest mi naprawdę przykro. wielka strata świata filmu, mógł nakręcić jeszcze wiele niesamowitych obrazów.

daifuku

a właśnie się zastanawiałem czemu już nie kręci - wielka szkoda, świetny reżyser

Pauleta

Minghella zamierzał zekranizować "Dziewiąte życie Louisa Draksa" Liz Jensen - nie wiem co dalej z tym projektem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones