Anthony PadillaI

Anthony Danger Padilla

4,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Padilla

Smosh >>

użytkownik usunięty

Cóż, Ian i Anthony zasługują na uznanie. Zaczęli od filmiku który teraz by nie przeszedł na YouTube. Wcześniej YT dopiero się rozwijało, i lipsync do Pokemon Theme Song widniało na stronie głównej. Potem Mortal Kombat, Power Rangers, krótkie skecze, a teraz? Studio filmowe w domu, najbardziej subskrybowany kanał na YouTube, kilka innych kanałów spod nazwy Smosh, zarabianie na życie filmikami. Podziwiam ich, a jednocześnie uwielbiam. Nie ma dla mnie dnia bez Smosha. Są ze mną wszędzie - w domu na filmikach, nawet w autobusie, w moich słuchawkach jako The Legend of Zelda Rap (według mnie ich najlepszy filmik i najlepsza piosenka ze wszystkich w filmikach i tych wydanych na płytach). Gdyby Anthony nie miał pewnego dnia samochodu, Ian nie poprosiłby o podwiezienie ze szkoły do domu, nie byłoby Smosha. Znaczy, byłby, ale zapewne przez rok-dwa lata jako strona Anthony'ego którą kiedyś sam założył i zarabiał na niej z 10$ na miesiąc. Szkoda że Smosh nie jest tak znany w Polsce, zakładam że mało osób ich ogląda bo wydają filmiki jedynie po angielsku, i są tłumaczenia na hiszpański. Mi to nie przeszkadza, cieszę się że obejrzałem kilka lat temu Mortal Kombat Theme Song i poznałem geniusz tego duetu.

Gdyby Filmweb zrobił kiedyś tak jak jest na IMDB, gdzie w filmografii Anthony'ego widnieją wszystkie filmiki Smosha z YT i ich strony - ja bym się tym zajął. Dodałbym wszystko, może Smosh zebrałby więcej widzów w Polsce.

Na YT powstał nie dawno kanał, nazywa się Hity amerykańskiego YT, na którym znajdziecie filmy Smosh'a wraz z polskim tłumaczeniem, osobiście się tym zajmuję i mogę was zapewnić, że za parę miesięcy znajdować się na nim będą wszystkie filmy (z co najmniej napisami pl) z głównego kanału amerykańskich komików

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones