Antoni Pawlicki

6,8
16 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

jakos niespecjalnie interesuje mnie nowoczesne kino polskie ale tu sie wypowiem. Antek nie jest widze zbyt dobrym aktorem bo gra sztywno. jedyne co go wyroznia to jedynie postura, choc ciezko to nazwac wyroznieniem;/

czaderka

chyba musisz obejrzeć dokładniej filmy z jego udziałem

kicius_4

sek w tym ze filmy wydaja sie byc dobre tylko gra aktorska jest tragiczna:)

czaderka

podobał mi się w filmie "drzazgi"

czaderka

Jego gra aktorska tragiczna? No błagam ! Widzę, że nie oglądałeś ''Czasu honoru''.. Jedna z najbarwniejszych i realistycznych postaci. Wraz z Leną i Władkiem - moja ulubiona postać w serialu.

Spoczii

ogladalas jak juz:P postacie postaciami gra aktorska grą aktorską....:)

czaderka

I tutaj się z Tobą nie zgodzę, że postać ( i odczucia widzów z nimi związane) nie mają nic wspólnego z aktorami. Na przykładzie Czasu Honoru, do postaci Larsa Rainera może miałabym negatywne uczucia gdyby nie fakt, że na sam widok Piotra Adamczyka na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Tak samo mimo, że postać Bronka jest tą pozytywną w serialu , nie mogę się do niej przekonać tylko dlatego ,że swojej aparycji użycza mu Maciej Zakościelny za którym nie przepadam. Pawlicki jak dla mnie ma w sobie to "coś" , co sprawiło, że po śmierci Janka wyłam cały wieczór mimo pełnej świadomości, że to fikcja. Jedyne czego nie rozumiem w jego karierze to udziału w "Kac wawie" , ale każdemu zdarzają się potknięcia ...

czar0wnica123

kac wawa to w ogole jakies nieporozumienie... wystarczylo zobaczyc spot reklamowy;/ nawet nie tracilam na to czasu;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones