Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Oglądam sobie Czas Honoru i widzę tam wiele znanych nazwisk, do jednych czuje mniejszą sympatię do innych większą. I tu nagle pojawia się pan A.Pawlicki... jest on najgorszą aktorzyną jaką w życiu widziałem, może nie widziałem za wiele ale co jak co jego gra pffff gra to za duże słowo, jego podryigwanie przed kamerą akurat w tym serialu to istna masakra. Jak pozostali panowie umieli się wczuć w swoje role tak Pawlicki albo nie wie kogo gra albo jak grać. Nie widziałem dzięki Bogu (Bogom jak ktoś woli) w innych filmach serialach ! i bardzo się z tego cieszę. Jeżeli ktoś nie ma daru do aktorstwa to po jaką cholerę się za to zabiera ? Ja np., nie mam ! więc tego nie robię ale widać panu A.Pawlickiemu to nie przeszkadza...

Piracki

lol, skoro mu proponują role, to może ma odmawiać? nie znam się na graniu więc tu go nie ocenię, ale najwidoczniej mu jakoś wychodzi, skoro go zatrudniają. Ty nie masz, więc i nie grasz, proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones