Antoni Pawlicki

6,8
16 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Pierwszy raz widziałam go w "Z odzysku" i byłam przekonana, że to Damięcki (ale tego też tylko raz widziałam w "Kochaj i tańcz") - chyba, że oboje panowie gdzieś tam grali jeszcze w czymś co widziałam a nawet o tym nie wiem... ;]

malll

ja też! w Kołysance byłam pewna ze to Damięcki!

malll

Oboje panowie? A co to jest? zanim zaczniesz się dziecko udzielać w necie, skończ jakąś szkołę.

bapoza

Przepraszam za błąd, aczkolwiek tak się składa "dziecko", że studiuję jednocześnie na kierunku humanistycznym i technicznym, sama błędów nie lubię i staram się ich nie robić. Kiedy teraz przeczytałam mój post aż się wzdrygnęłam ;/ W czasie kiedy go pisałam zajmowało mnie wiele różnych spraw, między innymi miałam zamiar napisać komentarz do wspomnianego już przeze mnie "Kochaj i tańcz" - mniej więcej coś w stylu: "Oboje z Izabellą Miko...", po chwili ktoś mnie zawołał, musiałam wyjść na 15 minut, po czym kiedy wróciłam dokończyłam post przy Pawlickim, natomiast tego przy "Kochaj i tańcz" nie dodałam, jednak nie zauważyłam, że zamiast przy filmie, słowo "oboje" wylądowało przy Pawlickim ;/ Przepraszam zatem raz jeszcze, oczywiście powinno być "obaj" ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones