Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

W najbliższy czwartek tj 29 stycznia TV Polonia wyemituje spektakl pt. "Pozory mylą " , godzina 21:20
Powtórka Piątek 3:10 oraz 13:10.

Właśnie widziałam zwiastun oraz krótki wywiad z przeuroczym jak zawsze A. Pawlickim, tak więc spektakl zapowiada się interesująco.

Ewcia78

Spektakl był nieziemski a tekst "mamusia niech się...." rozbawił mnie do łez.

Ewcia78

ja jestem pod wielkim wrażeniem spektaklu- fabuły a w szczególności gry aktorów. powinno być więcej takich spektakli w tv

madzialinka90

Madzialinka90 ja miałam wrażenie, że naprawdę podglądam życie toczące się w mieszkaniu jakichś sąsiadów . Sonia nieziemska, Więckiewicz idealny, Grochowska uroczo roztrzepana perfekcjonistka a jej rodzice to istna dulszczyzna. Antoś był CUDOWNY !. Ach te jego oczy. On wszystko robi tak naturalnie, ta mimika, gesty, żart. Miałam wrażenie, że ktoś nagrywa jego prawdziwe / choć pewnie nie takie by chciał/ zaręczyny. I ta akcja z widelcem albo jak wzbraniał się przed roznegliżowaną sąsiadką. Chciał być dobrym gospodarzem przyjęcia a tu co rusz jakaś niespodzianka.
Madzialinka90 a wiesz, że podobno podczas jednego ze spektakli hmmmm ale tych na żywo w teatrze, on występuje pod prysznicem kompletnie hmmmmm?
Mało tego ten spektakl wciąż jest grany?
O tu znalazłam np.


http://www.kulturalna.warszawa.pl/wydarzenia,1,5954,HollyDay_w_Teatrze_Studio.ht ml?locale=pl_PL

Więc może by jakaś żeńska delegacja ze stolicy się wybrała?

Fragment wywiadu:
"W sztuce "HollyDay" w warszawskim Teatrze Studio stoisz nagi pod prysznicem. Jak się z tym czujesz?
- Różnie. Żeby w prysznicu leciała ciepła woda, jeszcze przed spektaklem trzeba spuścić tę zimną. Niedawno jak zwykle zdjąłem ubranie, sprawdziłem ręką - a woda była lodowata. Stałem jak palant i czekałem. Koledzy też czekali, bo kiedy wchodzę pod prysznic, zmienia się światło. Wtedy podjąłem bohaterską decyzję... To było straszne. Nie cierpię zimnej wody! Stałem więc i trząsłem moimi gołymi pośladkami.
Nie masz problemu z pokazywaniem nagiego ciała?
- Nie mam z tym problemu (śmieje się). Jeżeli taka scena czemuś służy i ma sens... Ciało to narzędzie pracy aktora i czasem muszę się rozebrać. "


Ewcia78

ehhh szkoda ze mieszkam troche dalekoo i raczej do warszawy sie wybierac nie bede... mam tylko nadzieje ze bedzie wiecej tego typu spektakli w tv;)

Ewcia78

Spektakl widziałam i jestem zauroczona;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones