Antoni Pawlicki

6,8
16 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Jeśli pan to czyta to mam pytanie czy zamierza pan nam wyjśnić dlaczego popiera pan bicie Polaków przez niemieckie bojówki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gol321

niektórzy z SSmanów po wojnie mówili, że nie wiedzieli, że Hitler kazal mordować ludzi w obozach... ale to ich nie zwalnia z odpowiedzialności. Gosciu popierając marsz na który ściągnęli komuniści z Niemiec i stając przeciwko marszowi na ktorym szli kombatanci AK czy NSZ sam sobie strzelił w stopę... Co do ONR czy MW- szli w marszu, ale każdy mógł iść. Na tym polega wolność. A nie na pluciu na polskie mundury z okresu Napoleona i bezczelnym kłamaniu o tym, że się nie wiedziało o niemieckich bojówkach... Media już dawno trąbiły o tym, że szkopy przyjadą...

prozaiczny

nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił

borys3000

Też chętnie bym się tego dowiedział, lubiłem go za "Czas honoru", za "Z odzysku", ale to czas przeszły, skoro jest miłośnikiem lewarów i antypolaków.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
borys3000

I pomyśleć, że ten gość grał w "Czasie honoru"... po poparciu Kolorowej Niepodległej powinno go wyjebać z serialu.

Alex303

Powinien to wytłumaczyć i z serialu rzeczywiście powinni go usunąć.

borys3000

wg mnie Pan Pawlicki wykazał się ignorancją i niewiedzą na temat przedsięwzięcia, które poparł. Trochę się pogubił w wyznaniach. z jednej strony mówi, że jest katolikiem i chce mieć żonę, nie męża (co wskazywałoby, że jest daleki ideom głoszonym przez środowiska lewackie organizujące właśnie Kolorową Niepodległą) , a z drugiej strony popiera związki homoseksualne, bo "każdy może być taki, jaki chce, i mogę spotykać i poznawać różnych ludzi i być otwarty na wszystkich ludzi"(http://www.youtube.com/watch?v=EHyj6ioRg2M). Tylko że Kolorowa Niepodległa pojawiła się 11.11 na ulicach Warszawy jako wyraz sprzeciwu wobec tych, którzy mają inne zdanie niż bywalcy Krytyki Politycznej. Czy to faktycznie jest tolerancja? Czy tolerancją jest zapraszanie antyfaszystów na marsz przeciwko tym, którzy głoszą idee państwa niepodległego, którzy walczyli za wolność Polski, by mozna było chociażby publicznie wyrażać swoje zdanie? Przecież w Marszu Niepodległości (fakt - obok ONRu, ale jednak obok siebie) szli kombatanci, ludzie Solidarności, rodziny z dziećmi i wszyscy ci, którzy patriotyzm, wolność słowa i myśli postrzegają inaczej niż Michnik, Szczuka, Żakowski i Pawlicki - niestety też.
Mam nadzieję, że Pawlicki zwyczajnie pogubił się w tym szumie wywołanym przez media wokół 11.11.11.

justka007

"I pomyśleć, że ten gość grał w "Czasie honoru"... po poparciu Kolorowej Niepodległej powinno go wyjebać z serialu."
Masz rację. Wyjebać w ogóle z całej Polski wszystkich, którzy ośmielili się mieć inne zdanie niż skrajna prawica.

paw_2

Skrajna to w tym przypadku była lewica ;p

borys3000

Brawo!! Koleś poparł pośrednio terrorystów i nikt nawet się go nie zapyta dlaczego. Pozdro dla wszystkich kumatych, poza jednym śmiesznym lemingiem powyżej!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones