Antoni Pawlicki

6,8
16 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Bardzo lubię tego aktora, zachwycił mnie swoimi kreacjami zwłaszcza w spektaklach teatralnych
(także telewizyjnych) jak i w filmach Drzazgi, Z odzysku czy Papuszy. Ale bardzo nie podoba mi się to,
że zaangażował się w takie sięgające dna filmy jak Kac Wawa czy Los Numeros, albo w ten serial o
tym psie. Stać go na dużo więcej, a występami w tego typu produkcjach może sobie popsuć karierę.
Naprawdę jest to aktor wyróżniający się na tle dzisiejszych "gwiazd", nie tylko talentem ale i urodą :)

wiolkas7

w Alexie jest jedną z wyrózniających się postaci serial dużo zyskał od czasu jego przyjścia ale masz racje stać go na więcej albo też swietna rola w katyniu

ghf

a Katyń, zapomniałam o tym filmie, pierwszy raz go wtedy zobaczyłam i od razu zapadł mi w pamięć, choć miał niewielką rolę. Może pooglądam Alexa z jego udziałem, ale bardzo negatywne wrażenie wywarły na mnie pierwsze odcinki, które w niczym nie przypominały mi serialu kryminalnego, już prędzej komediowy, ale może jakoś się przełamię :)

wiolkas7

To zdaje się być komentarz sponsorowany:)

1987chillboy

a to już nie można mieć własnego zdania? Też bardzo lubię tego aktora i zaznaczam to NIE jest komentarz sponsorowany.

Lostinmind

Właśnie dziwi mnie jego średnia. Pamiętam że z głównych POZYTYWNYCH bohaterów "Czasu Honoru" i "Jutro idziemy do kina" jego postać podobała mi się najbardziej. W "Papuszy" też był dobry. Skąd taki spadek ?

Bondman

Gość jest strasznym bucem, może stąd ;)

Bondman

przecież to drewno jakich mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones