Antoni Pawlicki

6,8
15 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

ale na męskiej urodzie znam się doskonale i dawno nie było tak przystojnego aktora od czasu młodego Englerta.(to nie znaczy że starszy Englert nie jest już przystojny, owszem jest). A aktorstwo Pawlickiego też nie jest złe, całkiem dobrze sobie radzi.

felicytas

otóż to, otóż to :) 4 i 5 serię "Czasu honoru" oglądałam już tylko dla niego :)

felicytas

ten facet czaruje, jest magnetyczny, a jego rola w "Big love" wbija w fotel

felicytas

Przystojny to on jest ale ma zeza, a przynajmniej wygląda jakby miał.

felicytas

jest boski :)

felicytas

Mi też się bardzo podoba, ale myślę, że jego uroda jest dosyć niepopularna. Co do filmów, Antek przypomina o sobie w fantastycznym filmie Papusza. Polecam! :-)

invasion

Uroda niepopularna? No tak, rozumiem Cię, teraz popularna jest goła glaca i mięśnie. Ale ja wolę takiego pięknego. Zauważyłaś jak w czołówce Czasu Honoru idą we czterech i jak Pawlicki wyróżnia się wśród nich? Ten chód przede wszystkim, to wdzięk niesamowity, taki rodzi się jeden na sto tysięcy(a może rzadziej), mam swoje lata ale niewielu takich widziałam.Pozdrawiam.

felicytas

O gustach podobno się nie dyskutuje. Komuś się podoba, jak dla mnie urody to on nie ma wcale. Nie tylko nie podoba mi się, ale wręcz wzbudza we mnie wstręt i odrazę. Ale poza urodą aktor powinien mieć coś jeszcze przyciągać widza do ekranu, a nie odpychać. I przede wszystkim umieć zagrać swoją rolę, czego on w ogóle nie potrafi. I ta jego manieryczność na twarzy.

felicytas

Ja również uważam że jest przystojny, ma w sobie to ,,coś'' ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones