Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Ok zaczynamy,Pawlicki to aktor wylansowany jak wielu przez rodzine,jego babcią była aktorka odtwarzająca role matki Talarów w serialu DOM.Aktor beznadziejny,zero kunsztu,taki sam w każdej roli.U Szymona w show zachowywał się jagby wszystkie rozumy świata pozjadał,ponoć na salonach czuje się jak super gwiazda.Ryj ma taki z lekkim zezem,sam dla siebie pewnie jest sexbombą.
Podsumowując , na samym serialu Czas honoru zgniłe ciacho zarobi troche punktów, dalej raczej tej karykatury aktora nie widzę.

play2001

Widzę, że komuś się tutaj żółć w żołądku przelewa, pewnie z zawiści i zazdrości.... Aktor nie jest taki zły jak mówisz, nie jest to Bóg wie co, ale radzi sobie chłopak, także bez przesady.
No i co z tego że jego babcia byłą aktorką? i co z tego że rodzina mu załatwiła? co Ci to przeszkadza? Akurat w przypadku aktorstwa Nepotyzm nie powinien razić, ponieważ taki aktor i tak musi się obronić umiejętnościami i bardzo często boryka się w tedy z takimi ludźmi jak Ty. Proponuje: Wyluzuj !

goslawa25

haha,sama wyluzuj,tekst napisałem dla hecy,ale widzę że nie zrozumiałaś.No cóż ,uśmiechnij się i przymknij trochę oko.A Pawlicki jeśli Bóg da jak będzie dziadkiem sam wejdzie na filweba i skomentuje ten wpis.Tak czy siak pozdrawiam Cie i życzę miłego dnia :)

goslawa25

Coraz więcej jest takich żalosnych ludków w Polszy, którym żółć w żołądku się przelewa z zawiści i zazdrości.

play2001

Ale heca buhahahhahhahahha, a ja myślałam że gadamy o kinie i o aktorstwie na tym portalu, no cóż, pozdrawiam, i również życzę miłego dnia.

goslawa25

obrażalska no.. widocznie ja się tutaj aż tak w role nie wczuwam

użytkownik usunięty
play2001

Jeju, jakie to piękne, że o tym wszyscy wiedzą: babcia Pawlickiego (czyli Barbara Rachwalska-Pawlicka) była aktorką. :) Uważam, że to wspaniałe, że Antoni jest z tego taki dumny, pisze o niej pracę maigisterską i mówi o tym na lewo i prawo. I teraz wchodzę sobie na filmweba i nawet tu o tym ludzie rozmawiają. A babcia napewno uśmiecha się gdzieś tam w Górze i cieszy, że wnuk poszedł w jej ślady.
Uważam, że to bardzo dobrze o nim świadczy. Ma chłopak klasę. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
play2001

Żenua :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones