Antoni Pawlicki

6,8
16 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

1. Szyc,Karolak,Pawlicki,Żebrowski
2. Adamczyk-Machalica-Malajkat
3. Grabowski
4. Pazura-Linda-Englert/zawsze gra tak samo.

anty_tandetni

To chyba jest tylko twój wymyślony "ranking".Zastanów ty się nad sobą.Mi się podoba jak oni grają.Ciekawe czy ty osianąłbyś/aś tyle co oni, nie sądze

anty_tandetni

Poza Karolakiem reszta gra swietnie.niewiem skad ta lista

anty_tandetni

e.

</br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br>

anty_tandetni

Kocham polskie zawistne społeczeństwo!
Wymieniłeś/aś tylko tych, którzy istnieją w mediach cały czas, świadczy to
o tym ze nie masz pojęcia o grze aktorskiej.
O jaki czysty przypadek ,że kapituły nagród sądzą inaczej ;)

anty_tandetni

Nie mam pojęcia jak to skomentować. Ten ranking nie jest nawet żałosny. Jest po prostu śmieszny. Na twojej liście widzę kilku naprawdę bardzo dobrych aktorów i ciekawa jestem dlaczego to właśnie oni tam się znaleźli. Znam naprawdę wielu, wielu słabych polskich aktorów, ale jakoś żaden z nich nie znalazł się na twojej liście. Interesujące...

anty_tandetni

Tak, tak jasne. Pawlicki - młody talnet, Szyca cały czas chwalą ludzie , którzy się na tym znają, Żebrowski to już w ogóle aktor popuarny ale jakoś nie z powodu tabloidów, bo jakoś go tam nie widzę, tylko... no właśnie dla ciebie to chyba z powodu niewiadomego. No ale cóż okazę się wspaniałomyślna i cię olśnię-on umie grać! A jak już mówisz, że Englert est beznadziejny to lepiej się nie wypowiadaj , bo to jest śmiesznie i kompromitujesz się, bo jest coś takiego jak obiektywność i Englert jest obiektywnie bardzo dobrym aktorem. Ot co powiem.

Pozdrawiam :)

anty_tandetni

Taki z ciebie znawca jak ze mnie fizyk... Ciekawe jaki zatem jest wg. ciebie ranking najlepszych aktorów?? hahaha.

Bucho

pewnie wg anty_tandetni najlepsi polscy akorzy to: 1. Bracia Mroczek, 2. Przemysław Cypryański, 3. Mikołaj Krawczyk, wymieniać można by było jeszcze długo..

anty_tandetni

Ludzie, nie karmić trolla...

lil_lady_a

no pewnie na pierwszym miejscu zapewne jest obsada polsatowskich produkcji typu samo życie itp.

anty_tandetni

Pawlicki przy Karolaku ?! Powariowali. imho Malajkat, Linda, Englert są jednymi z lepszych aktorów w Polsce. Kompletnie się nie zgadzam.

anty_tandetni

ty jestes chory? wymieniles najlepszych aktorow :P

Karolina.88

ten ranking to farsa jakaś....;P

anty_tandetni

Wg Ciebie... Adamczyk? Malajkat? Proszę Cię!

anty_tandetni

Nie wiem co napisać oprócz tego iż takie rankingi są tworzone na podstawie czyjegoś gustu lub....jego braku.
Polskie kino już dawno przestało mnie zachwycać, teraz nawet mnie już nie potrafi zbytnio zainteresować. Teatr - to jest miara kunsztu aktorskiego. Polecam założycielowi tematu udać się do teatru aby zobaczyć gdzie są prawdziwi polscy aktorzy....

anty_tandetni

ja dorzucam Jana Wieczorkowskiego i twarz z kamienia Dorocińskiego :F

anty_tandetni

pawlik najgorszy

anty_tandetni

widać, że jestes dennym prowokatorem - konto założone tylko do napisania tej dyskusji... Poza tym wymienienie Grabowskiego i Malajkata to gruba przesada, a Pazury obnaża całą twoją ignorancję dla jego dokonań i wpływ na polską kinematografie (najlepszy aktor komediowy w Historii Najjaśniejszej Rzeczypospolitej). Znowu jakiś dzieciak no-life szuka rozrywki i troll-uje, jak ostatni debil.

anty_tandetni

ktoś chyba chciał rozpętać burze...

Bun

pewnie tak bo inaczej nie mozna tego wytlumaczyc no i udalo mu sie

anty_tandetni

Adamczyk, Pazura, Linda najgorsi? Chyba Ci się coś pomyliło kolego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones