Antoni Pawlicki

6,8
16 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

To jest nieporozumienie. Dzięki rodzicom stał się pseudo aktorem z wadą wymowy. Prawie zawsze nie rozumiem co on mówi. Ma brzydki tembr glosu i ma wadę wymowy-dykcji.

g_monka

Nie pseudo bo skonczyl szkole teatralna wiec jest aktorem! Ma talent! a dykcja moze nienajlepsza ale rozumie sie co mowi;) a glos ma fajny!

g_monka

to wyczyść uszy bo chyba zbyt często
tego nie robisz :))))

g_monka

omg;/
właśnie.! i nie mówi się "Prawie zawsze nie rozumiem..." tylko "prawie nigdy..."
normalnie pleonazm i tautologia;/

peggybrown1994

normalnie pleonazm i tautologia;/

świetny tekst ;D ;*

g_monka

A skąd wiesz że dzięki rodzicom? To że ma lekkiego zeza(tak mi się zdaje) i wadę wymowy(nie zauważyłem) nie oznacza że musisz go przekreślać.

użytkownik usunięty
g_monka

Nie zauważyłam żeby Pawlicki miał jakąś wadę wymowy, a jego głos wręcz uwielbiam. Wątpię również żeby całe swoje dotychczasowe osiągnięcia zawdzięczał wyłącznie rodzicom, bo jak już ktoś wcześniej wspomniał skończył chociażby szkołę teatralną. Poza tym określenie pseudo aktora zdecydowanie bardziej pasuje do osoby grającej wyłącznie w tępych serialach, gdzie od aktora nie wymaga się większego talentu.

g_monka

Ludzie dajcie spokój!skąd w was tyle zawiści i zjadliwych komentarzy na temat Pawlickiego(mam na myśli nie tylko to forum)osobiście wole 10 Pawlickich niż np 2 Mroczków albo całą męską obsadę seriali w stylu "Pierwsza miłość".Wiadomo że każdy z nas ma prawo do własnego zdania ale jak wyczytałam gdzieś jakiś komentarz że Pawlicki wygląda jakby miał Downa...ten zez(znam ludzi z naprawde OLBRZYMIM zezem)...i ta zrośnięta brew(że niby to masakra).Może nie jest jakoś klasycznie piękny(zresztą o gustach sie nie dyskutuje)ale uważam że idealnie nadaje sie do filmów których akcja rozgrywa sie w okresie wojennym.Może jeszcze nie jest aktorem z jakimś mega dużym dorobkiem ale myśle że to przyjdzie z czasem...najważniejsze że wybiera różnorodne role,nie daje sie zaszufladkować do ról amantów,grywa w teatrze,produkcjach niezależnych...kurcze to że ma taką a nie inną dykcję trudno...z tego powodu miał nie zostać aktorem???wiadomo że o wiele przyjemniej słucha sie np.Krzysztofa Zawadzkiego na żywo na scenie w Słowackim w Krakowie-ten facet mógłby czytać nawet książkę telefoniczną a w jego wydaniu brzmiało by to porywająco,fenomenalnie i przejmująco:)troche zboczyłam z tematu:)w każdym razie ja mam nadzieje że jeszcze nie raz Pawlicki pokaże swój potencjał i umiejętności trzymam za niego kciuki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones