Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Teraz gdy na wolność wychodzi łudząco do niego podobny Mariusz Trynkiewicz na miejscu Pawlickiego obawiałbym się publicznego linczu.

a_kwitek

A ja wspołczuje tobie,pewnie jestes tak brzydki, że musisz leczyć kompleksy w necie obrażajac przystojniejszych od siebie!A Pawlicki to fajne ciacho, podoba sie kobietom i to cię boli

milenasy

:) ....?czy jestes kobieta?????

gosc00000

Ja uważam, że jest ruchable. ICOTERAS?

a_kwitek

Chodzą słuchy, iż ma powstać film o Trynkiewiczu. Pawlicki ma zagrac tytułową postać, lub jedno z dzieci. Ma se wybrać w czym sie lepiej czuje.

1987chillboy

Żal mi was. W życiu Antoni nie zagra takiej roli za żadne pieniądze za mądry na to jest woli inne role. Ile w was jadu chłopak się wybił ma pracę, talent bez tego żadne koneksje by nie mu nie pomogły zwłaszcza u Krauzych, którzy szukają mało znanych twarzy do swoich filmów. Od razu piszę nikt mi za nic nie płaci.

monisia54315

w Polsce żadne koneksje by nie pomogły?ha ha ha zabawne a w jego przypadku szczególnie

1987chillboy

szok :D taką wyobraźnie mieć noo :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

czytasz Pudelka?

użytkownik usunięty
1987chillboy

Wpisałem twój nick w googla i wyskoczyło.

a co to jest googla?

użytkownik usunięty
1987chillboy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyszukiwarka_Google

to jest link do Wikipedii, a nie Google. Czytasz Pudelka, nie umiesz pisać i jesteś fanem kolesia bez talentu. Nie o taką Polskę walczył mój dziadek. Wstyd.

użytkownik usunięty
1987chillboy

Pochwal się swoimi talentami.

1987chillboy

weź się gościu odwal, bo twoje pseudomądrościowe wypociny nikogo nie interesują

AJp2315

chyba chodziło Ci o słowo "pseudointelektualne". Wracajcie do klas 1-3

1987chillboy

o ile tam własnie nie jestescie:)

użytkownik usunięty
1987chillboy

Wow. Rozumiem, że można go nie lubić i krytycznie oceniać jego aktorstwo, ale ten prostacki i chamski komentarz świadczy o twoim żałosnym poziomie, a nie osoby, którą w ten sposób obrażasz. Żal.

doprawdy nie rozumiem dlaczego bronicie tego leszcza. polecam materiał: https://www.youtube.com/watch?v=rWir_Cyl-HM

użytkownik usunięty
1987chillboy

"Doprawdy nie rozumiem" co ma piernik do wiatraka? Popisuje się i tyle, nie on pierwszy i nie ostatni. Znasz go osobiście? Dziekuję, nie musisz odpowiadać.

a ta wypowiedż świadczy już o Twoim poziomie, który jak widać jest poniżej rowu mariańskiego Antek.

a_kwitek

Was coś grzeje ? Przecież to jest super aktor

awesomeone1

tak super atrap;a:)

a_kwitek

Łudząco podobny to może był 25 lat temu.... ale wtedy Antek miał 6 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones