Antoni Pawlicki

6,8
16 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

W pewnym sklepie wolnocłowym na lotnisku Okęcie Pawlicki po wyjściu wyrzuca gazetę, której nie kupił na podłogę za sklepem i do tego wypluwa gumę do żucia również na podłogę tyle, że jeszcze w sklepie... Zeznania naocznych świadków;P

Niby aktor też człowiek... ale chyba człowiek bez jakiejkolwiek ogłady.

Antoni był jednym z aktorów, których lubię, ale aż do tego momentu...

Martitta_4

Mam podobne odczucia: wprawdzie nie widziałam go na żywo, ale chociażby to: http://www.youtube.com/watch?v=rWir_Cyl-HM&feature=fvwrel , sprawiło, że diametralnie stracił w moich oczach. Rozumiem, że nie musi być taki, jak role w "Jutro pójdziemy do kina", albo "Czas honoru", ale tego się nie spodziewałam.

Mimi_3

heheh co drugi student w naszym kraju się tak zachowuje.. sory ale czasy kulturalnej młodzieży już dawno minęły! Zresztą spójrzcie sami na siebie, na swoje otoczenie. Podejrzewam, że takie zachowania nie są również wam obce...

Mimi_3

Rozumiem Wasze odczucia po obejrzeniu tego filmiku, ale, bądźmy ludźmi - każdemu się zdarza. Nie wierzę, że Wam się nie przydarzało. I swoją drogą akurat poznałem Antoniego parę dni temu, i z ręką na sercu mówię, że to jest bardzo fajny chłopak. Spokojny inteligentny, zabawny i kulturalny - a to że pod wpływem emocji czy środowiska kolegów poniosło go - wypadek.

Master_Elrohir

W sumie to o co chodzi, ze zrobili pokazówkę przed dziennikarzami i poszło pare przekleństw, tacy sami ludzie jak my. Jak zobaczycie filmik na plotek.pl że Englert albo Gajos przeklinają to też bedziecie zawiedzeni i zdegustowani? Spuśćmy trochę powietrza a wszystkim bedzie lżej...

diacono

Dla mnie nie zachowywali się tak bardzo skandalicznie. Byli wulgarni, ale jestem to w stanie zrozumieć. Prawdopodobnie byli już trochę na gazie, każdy się czasem tak zachowuje. Chcielibyście, żeby chodzili po ulicy i rozdawali książeczki do nabożeństwa? Aktorzy to też ludzie, a ludzie popełniają błędy.

Mimi_3

i co niby złego jest w tym filmie?;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones