Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Francuzi mają aktora bez ręki (Jamel Debbouze), a my zezowatego amanta.
Przykład Pawlickiego pokazuje, jak bardzo schorowane jest polskie społeczeństwo... :)

Roq

Pawlicki to dobrze zapowiadający się aktor, a większość kobiet raczej nie ma nic do zarzucenia jego urodzie. Ale jak widać zawsze znajdą się zazdrośnicy wśród facetów ;)

rose_mary

na szafot z tym beztalenciem, bo mi psuje dobre filmy! Bez kitu, tylko w Katyniu go zniosłem, bo go Wajda poprowadził, a tak to jest beznadziejny. Jego uroda nie ma nic do tego, bo jestem hetero i nie wiem w ogóle o co mógłbym być zazdrosny.

teoemes

A oglądałeś jakiś film z nim? Czy tylko krzyczysz by sobie ulżyć. Antoni to niesamowicie wszechstronny aktor, który zagra zarówno w komedii, sensacji w filmie wojennym w biografii czy w dramacie. Szeroki wachlarz możliwości.Niesamowicie zdolny chłopak. Nie tylko kobiety są zachwycone jego talentem krytycy z kraju i zagranicą również.

monisia54315

A Ty czytalas, co ja napisałem, czy odpowiadasz, tylko zeby sie ze mna kłócić? To, ze gra rozne role, w roznych filmach nie czyni go dorbym aktorem, a nie widziec jego sztucznosci w mimice, gestach, to jest Wasz problem... jeszcze ten głos jak lajza. Serio?

teoemes

oglądałeś "Z odzysku" albo "Big Love"?

teoemes

O ile się nie mylę to Pawlicki ukończył wydział aktorski Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Wydaje mi się, że jeśli naprawdę byłby tak "sztuczny" i nie potrafił grać, to uświadomili by go o tym w Akademii bo raczej nie opłacałoby im się uczyć beztalencia jeśli na jego miejsce znaleźli by się inni ludzie. Tak jak powiedziała koleżanka wyżej, Antoni jest docenianym aktorem, jeśli nie potrafiłby grać, to scenarzyści nie brali by go do filmów, wybierając bardziej doświadczonych aktorów. Jeśli masz zastrzeżenia do tak banalnych rzeczy jak jego głos to pogratulować.. Jakby to przynajmniej była jego wina, to jaki ma głos, lub jaką ma twarz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones