Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

kurczę koleś ma tyle siana,jakiś tam agentów i innych a nikt mu nie może powiedzieć że posiadanie jednej brwi jest dosyć niemodne?

homo34

:D

homo34

I co z tego, że posiadanie jednej brwi jest jak to nazwałeś "niemodne"? Widocznie mu to nie przeszkadza. Łączenie się brwi w jedną jest naturalne. I to że ktoś uzna, iż jest to "niemodne" to znaczy, że wszyscy mają się temu podporządkowywać i zmieniać swój wygląd mimo, iż tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia?

AndronicusOkrutny

ma kolosalne. Ponieważ jest to dosyć obrzydliwe.

homo34

zgadzam się:). Po za tym nie rozumiem tego że Polscy aktorzy wogóle są tacy jacyś zaniedbani

homo34

Dla jednych obrzydliwe dla innych nie. Kwestia gustu. Albo odczuć estetycznych. Jedni są łysi, drudzy mają jedną brew, inni mają garbaty nos, a jeszcze inni duże uszy. Tak już jest, nie ma ludzi idealnych. Ważne jest by oceniać ich po tym co robią, a nie jak wyglądają.

AndronicusOkrutny

duże uszy czy garbaty nos-to większy problem żeby coś z tym zrobić niż jedna brew. Po za tym dla Mnie koleś jest po prostu beznadziejnym aktorem

homo34

Dlatego, że ma jedną brew? Każdy ma prawo do własnego zdania i pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. Wręcz przeciwnie. Świetnie zagrał w Czasie Honoru, Z odzysku, a także w Incydent.

AndronicusOkrutny

masz prawo się nie zgadzać

homo34

Też mam jedną brew, dzięki za komplement...

1_2_filmweb

wyrazy współczucia

homo34

Lepiej mieć jedną brew niż być homo.

Bum, bum, tss!

1_2_filmweb

A jesteś homo że wiesz co lub czym lepiej być?

homo34

Homo sapiens sapiens anafamiliaris. Poza jedną brwią posiadam też macki oralne w miejscu barków.

1_2_filmweb

mam ci zazdroscic czy wspolczuc?

homo34

Możesz mi upiec sernik.

homo34

Ino bez rodzynków.

homo34

A ja uważam, że jedna brew dodaje mu charakter ;d mnie się tam podoba ;d

homo34

Ludzie dajcie spokój, pewnie jakby ktoś zauważył że gość sobie brwi depiluje to też byłby problem że za chwilę będzie z niego drugi Ibisz.. jak jemu to nie przeszkadza to co wam do tego? Mam w szkole nauczyciela z taką mega "brwią" i pół szkoły się z niego śmieje bo "co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela" :D

homo34

Mnie zastanawia, że gość ma śliczna żonę - Wiedloche i ona mu nie powie ej Antek weź zgól tą monobrew. Wygląda tragicznie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones