Antoni Pawlicki

6,8
15 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Trzeba przyznać ze on jest szalenie utalentowany.Moim zdaniem należy do grona najlepszych polskich aktorów. A i
kto wie,może miałby szanse na karierę zagraniczna? Potrafi wczuć się w każdą postać i niezwykle pasuje do ról
bohaterów wojennych.Jest o wiele lepszy niż jakiś przereklamowany Szyc czy inny Karolak... Jeszcze musze
przyznać ze Antek jest niezwykle przystojny,może nie taki typowy lalus co myśli ze każda na niego poleci ale przez
to jest jeszcze bardziej ciekawy i inny niż wszyscy :-)

Princeska92

masz racje nie kazdy poleci na jego cwaniacki warszawski fałsz ak nadaje sie role tylko wojenne najlepiej jako nieboszczyk i to 3 planowy hmmm super warszawiak jak sie sam wypowiada o sobie ale zero poojecia o histrii z jego strony mogly by sie poostrac zaczym podjął tej roli.

gosc00000

Musiałam czytać Twoje zadanie 4 razy zanim zrozumiałam sens. Myślę, że opiniami takich pajaców i analfabetów jak Ty Antek za bardzo się nie przejmuje, także szkoda, że musiałeś się napocić przed komputerem nad tym bezsensownym wywodem :) Antoni, jesteś świetnym aktorem, który potrafi odnaleźć się w każdej roli, a do tego ... mega ciachem :) <3

agi1916

trochę zeza ma, ale lepszy niż wesołek?

gosc00000

Hmmm. Czyli niczym nie różni się od przeciętnego narodowca. :)

Princeska92

Jasne, że ma - kołek w d*pie.

Princeska92

Żartujesz albo uroda gościa przesłania ci odbiór.
Ten aktorzyna to kompletny pajac, widziałem go w kilku produkcjach i wszędzie przeszarżował. Gość nie nadaje się nawet do polskich komromów.

Princeska92

Świetna rola w Czasie Honoru. Chętnie zobacze go w kolejnej produkcji, czyli Orlętach Grodzieńskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones