Antoni Pawlicki

6,8
16 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki
BoRq

nieprzyjemny,z nosem do góry - gwiazdor, co bardzo mnie rozmieszyło bo jako kelner w restauracji połączonej z platformą artystyczną O.B.O.R.A miałem styczność z prawdziwymi gwiazdami (Zamachowski,Machalica,Daniec,Kryszak,Banaszak i wielu innych) i najczęściej są to ludzie bardzo mili i niewywyższający się.A tu taki młodzik z taaaakim ego:)
ale życze jak najlepiej

BoRq

Dla mnie bardzo interesujący aktor. Jako reżyser piszę scenariusz, w którym mam rolę specjalnie dla niego. Jednak skoro mówisz, że to taki nieprzyjemny typek... Przede wszystkim liczy się dla mnie osobowość i usposobienie. Ktoś zbyt pewny siebie i mający zbyt duże poczucie własnej wartości, jak dla mnie, odpada.

Regista

a ja mam co do antoniego zupelnie inne uczucia... spotkalam sie z nim na tegorocznych prowincjonaliach,pogadalam ok.10 minut i wydaje mi sie ze jest bardzo mily i w ogole nie zadziera nosa. wiec chyba lepiej bedzie jak sam sie z nim spotkasz i go ocenisz;)

ewa_10

Zdecydowanie tak będzie najsprawiedliwiej :)

ewa_10

droga Ewo, to że dla Ciebie był miły to bardzo dobrze :) ja i moi znajomi mieliśmy okazje posiedzieć przy piwku z kilkoma aktorami grającymi w Romeo i Julii w nowym w poznaniu i takie było nasze dość negatywne wrażenie względem pana Antosia . Nikogo nie oceniam tylko dziele się moim spostrzeżeniem.. życze mu wszystkiego dobrego.amen

użytkownik usunięty
ewa_10

no wiesz najlepiej jest kogos oceniac po ówczesnym poznaniu go... no ale mysle ze to ze gadalas z nim 10 minut nie jest wcale czyms lepszym niz jak BoRq siedzial z nim przy piwie... i napewno nie mozesz powiedziec ze znasz go lepiej od niego

ja przyznaje nie spotkalam go w zyciu ale widzac wywiad z nim w tv wydaje sie strasznie arogancki wyniosly, ton glosu i sposob mowienia wydaje sie bardzo zarozumialy...
oczywiscie nie musi byc taki... tylko robi takie wrazenie... a my czesto oceniamy pochopnie... np takiego rojka z myslovitz czesto biora za skrzwionego niemilego chama? a on poprostu jest niesmialy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones