Antonina Litwiniak

6,8
2 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonina Litwiniak

Kim są rodzice tej dziewczynki? Bo po "grze aktorskiej" trudno uwierzyć, że "sama wszystko osiągnęła"

lorimer

rodzice są super, skoro wspierają pasje swoich dzieci. W dzisiejszym świecie pełnym pustego, młodego pokolenia, którym w głowach tylko konsumpcja i ignorancja, takie osoby, jak Tosia, są na wagę złota i powinny być przykładem dla innych. Polskie kino jest, jakie jest, mimo tego uważam, że role, które zagrała - były odegrane bardzo dobrze.

lorimer

Rodzina kaskadera Zbigniewa Litwiniaka, który sporo pracował przy różnych filmach i serialach, ale sądząc po ilości reklam w jakich występuje cała trójka rodzeństwa, to możliwe, że po prostu spędzają całe dzieciństwo na castingach.

lorimer

Prawda...Właśnie jestem po przedpremierowym seansie Kleksa, a ta dziewczynka zepsuła swoją tzw. grą aktorską cały film. Ktoś popełnił straszny błąd obsadzając ją w głównej roli. Już pomijając wątki płci głównego bohatera. Niech chociaż dobierają dobrych aktorów. I nieważne ile ma on lat. Ma umieć GRAĆ.

ekwi

Pełna zgoda. Dziewczyna totalnie bez wyrazu, miałka.

ekwi

Brednie, była bardzo dobra. Zazdrość i tyle w temacie

ada_x_2

hahaha ;D tak, zazdroszczę młodej dziewczynce kariery aktorskiej. No nieeee, może jeszcze jakbym był w jej wieku, ale niestety już dawno nie jestem i po prostu dzielę się przemyśleniami, które jak widać nie ja jeden mam w takim stylu ;) Nie była dobra, była drewniana. Co zrobić. ludzie w tych czasach i gów.. nazwą sztuką, kaczyńskiego patriotą, a polską reprezentację w piłce nożnej piłkarzami. Takie czasy, spadają nasze wymagania bo już coraz gorsze rzeczy nas otaczają ;) pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones