Anya Chalotra

7,1
11 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anya Chalotra

Pewnie głównym wytycznym Netflixa przy wyborze tej aktorki do roli Yen był nieco ciemniejszy kolor skóry żeby było multikulti i chyba nic poza tym. Nie chce mi się cytować opisu wyglądu Yennefer z książki, zresztą nawet w grze mocno moim zdanie od niego odbiegał. Sam charakter bohaterki to tak w skrócie niezła suka, czytając książkę ciężko było ją lubić, ale trudno było jej nie podziwiać.
Nie widzę tej aktorki w tej roli, szczerze powiedziawszy nie mogę na nią patrzeć. Wygląda jak skrzywdzona trzynastolatka, a nie jak wiekowa wiedźma udająca dwudziestolatkę. Fiołkowe oczy jej nie pasują (a raczej w tym przypadku fioletowe), wygląda to dziwacznie, taka nawiedzona nastolatka.
Sapkowski jest pewnie zachwycony wersją Netflixa, kasa na konto płynie to i zachwyt w jego przypadku jest.

Wilczyca_9

Spoko, jestem z Tobą. Zero magnetyzmu, tylko młodzieńcza instagramowa uroda, ładny (bardzo nawet) biust i to tyle. Ona nie jest partią dla takiego gościa jak Wiedźmin. Małolata? Sorry, poprawność polityczna i nic więcej. To ma być niby silna babka? Plis

meringe

Co wy macie z tym jej biustem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones