Aras Bulut İynemli

9,2
2 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aras Bulut İynemli

Ogląda ktoś Icerde ? Bo on tam jest zajebisty, chętnie bym sobie z kimś pokomentowała jego sceny :)

kisma

Ja oglądam :) fakt, jeden z lepszych seriali. Młodzi aktorzy ale naprawdę dają radę!

natal_a

Dokładnie bracia wymiatają , na którym odcinku jesteś ? :)

kisma

Na bieżąco :D a od 2 tygodni z angielskimi napisami oglądam, wstawiają zazwyczaj na drugi dzień

natal_a

Ja z napisami polskimi, twoja ulubiona postać ? Moja oczywiście Mert, Sarp tez jest spoko ale preferuję bardziej Merta :D

kisma

Ja #teamsarp :D Ale Merta uwielbiam, mam mega sentyment odkąd grał Bajazyda. Chociaż ta rola jest całkiem inna, ale gra świetnie

natal_a

Ja Bajazada nie oglądałam, ale widziałam urywki :D też mi się tam spodobał, masz jakieś swoje ulubione sceny z Icerde ?:D

kisma

Duże wrażenie zrobiła na mnie bójka Sarpa z Davutem i jak Melek stanęła między nimi :D w każdej scenie Sarpa z Mertem jest takie napięcie wyczuwalne, nic nie muszą czasem mówić a i tak łał

natal_a

Mnie ta bojka się nie podobała, za bardzo ją udziwnili, bo normalna bójka pomiędzy facetami tak nie wygląda,ale niech im będzie, Melek to w ogóle nie lubię, gdyby jeszcze grać umiała ech...

kisma

To nie są normalni faceci :D ale w tureckich serialach zawsze są przerysowane te bójki także mnie to nie dziwi już :D albo gdy jeden facet pokonuje dziesięciu innych

natal_a

Davut to już w ogóle hardkor, Yasar mi sie podoba, fajny ma głos,jak jest to przynajmiej coś się dzieję,moje ulubione sceny to oczywiście wszystkie z Mertem :D ale takie number 1 to jak Coskun go porwał ;/

kisma

A czy kogoś wam on nie przypomina? No kurde oglądam Icerde właśnie i jakbym gościa już widziała. Musi być podobny do jakiego aktora amerykańskiego, tureckiego, latynoskiego no kurde nie wiem. Ma ktoś jakieś pomysły? Nie zaznam spokoju dopóki nie skojarze gościa :D

p_o_n_

Grał we Wspaniałym stuleciu Bajazyda, może stąd go pamiętasz ? ;D Tak mnie natchnęłaś , że chyba sam zacznę szukać :D

kisma

Kocham tureckie seriale jednak Wspaniałe stulecie to nie moje klimaty więc napewno go tam nie widziałam. Przejrzałam seriale i filmy które grał ale żadnych nie oglądałam więc musi być do kogoś podobny i to bardzo :D

p_o_n_

A z odcinkami Icerde jesteś na bieżąco ?

kisma

Dopiero zaczynam. Czekałam jak Kiralik się skończy bo nie mam zbyt wiele wolnego czasu na odcinki trwające dłużej niż normalne filmy :D A co do samego Icerde to pierwszy odcinek oglądałam na raty i pierwsza godzina mi się wogóle nie spodobała. Dopiero po tygodniu dokończyłam odcinek i wpadłam :D
https://www.google.pl/search?q=sebastian+zurita+cuando+me+enamoro&client=opera&h s=oAJ&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiS5Lbo5pHSAhXFkiwKHXBsCb0Q_AUICCgB&bi w=1366&bih=655 - kurde na zdjęciach niby nie podobny ale może o niego mi chodziło...

p_o_n_

Trochę podobny, ale Aras przysyojniejszy :P Ja miałam to samo, ten 1 odcinek nudny, szczególonie początek, dopiero końcówka była ciekawa , no ale 2 odcinek wszystko wynagradza. Kiralika kiedyś oglądałam , początek fajny, ale póżniej niestety badziew z tego wyszedł, serial bez fabuły i o ludzkiej głupocie ;) PS. do niego też jest tochę podobny, szczególnie na tym zdjęciu:) http://www.filmweb.pl/person/Charlie+Hunnam-68090/photos/254822

kisma

Aras przystojniejszy i ten jego uśmiech cudowny :) Do Charliego też trochę podobny.
Przyznaję że kiralik miał sporo upadków ale i tak miałam do niego słabość :) A Ty jesteś na bieżąco z Icerde?

p_o_n_

Jestem na biżąco :) A Mercika to normanlnie kocham, moja ulubiona postać , nie ważne co zrobi zawsze będę team Mert :D Co do serialu , to ma słabsze i lepsze momenty, ale jak na razie to jeden z lepszych seriali tureckich jakie teraz lecą w Turcji, w poniedziałek leciał ciekawy odcinek na żywo :) a ty masz swojego ulubieńca ? :D

kisma

W sumie narazie jakoś niespecjalnie nazwałabym kogoś ulubieńcem. Ale jak Mert się uśmiecha to jestem cała jego :D Więc bardzo możliwe że zmierzam do tego samego teamu w którym Ty jesteś :D Jakbym mogła to bym oglądała dzień w dzień żeby być na bieżąco ale niestety nie jestem w stanie i dopiero zaczynam 4 odcinek. Ale serial jest świetny jak narazie: muzyka, postacie, to ciągłe napięcie - mega! :)

p_o_n_

Dokładnie, Mert jak sie uśmiecha to normalnie jak aniołeczek wygląda, chociaż on do takich nie należy :D kto wie co mu w tej główce siedzi, ale lubię takie niejednoznaczne postacie :) Muzyka z seriali tureckich jak zwykle świetna. Oglądałaś może Ezela ?

kisma

Z wyglądu bardziej do mnie przemawia Sarp ale gdy pojawia się ten uśmiech to idzie on w odstawkę :D
Nie oglądałam ale coś o nim czytałam. Jak narazie tylko Kiralika, Kiraz Mevsimi, Aşk Yeniden (tu utknęłam na początku drugiego sezonu ale napewno kiedys dokończę) i Cilek kokosu. Teraz rozważałam czy zacząć To miasto podąża za Tobą, Kara Sevda lub Aşk Laftan Anlamaz ale wybrałam Icerde :)

kisma

Kogo masz na profilowym? Cudny :D

p_o_n_

W avku mam Tolge Saritasa, oglądam z nim obecnie Córki słońca, to moja ulubiona postać w dodatku świetnie gra. Podobny trochę do Arasa ;) Prywatnie panowie się ze sobą przyjaźnią. Dobrze, że wybrałaś Icerde bo oglądałam np. Kare Sevde i tam jest ciągle drama, a protka ciągle stęka, 10 odcinków można jeszcze przeżyć, ale ona już tak od 56 odcinków jęczy. Co do Aska to jakoś mi ten serial nie podpasował, po Kiraliku i Sezonie na miłość już mam dość takich seriali. Jeśli chodzi o wygląd chłopaków z Icerde, to ja też preferuję Sarpa, chociaż Mert też nie brzydki, tylko nie jest typowym przystojniakiem. No ale Mert strzela takie fajne minki, jak tu się nie zakochać :D

kisma

Fajny fajny ten Tolge ;)
Kurde naprawdę tak jest w KS? Ja gdzieś czytałam dobre opinie ale w takim razie dobrze ze nie wybrałam tego. Dodatkowo przerażał mnie fakt nadrabianie ok 60 odcinków :D A ja właśnie lubię takie odmóżdżające seriale jak KM czy KA (tutaj nie zawsze odmóżdzał) fajna odskocznie od codziennego dnia.
Jak narazie po 4 odcinku jestem w mega szoku jak bardzo poświęca się Sarp i to ile musi przejść Fusun. Aaaa i przeraża mnie Davut. Koleś wygląda jak nawiedzony....

p_o_n_

Jeśli chodzi o KS to do gry aktorskiej aktorów, raczej nie można się przyczepić, ale główna para to dla mnie takie dwa zdechlaki, jeden ciągle ryczy, a drugi jak dla mnie jest mdły i bez charekterku , oglądam ten serial na przewijaczu i tyko dla Emira, który jest czarnym charakterem, ale za to jakim... Kiedyś kibicowałam mu i Nihan, ale zawsze zdawała sobie sprawę, że oni nigdy ze sobą nie będą, ala teraz się z tego cieszę, ona pasuje tylko do tego sflaczałego Buraka :D Tutaj filmik z moim ulubieńcem https://www.youtube.com/watch?v=Qpa7tGrVIbM

kisma

Haha no to dobrze w takim razie dobrali główną parę :D A ten co gra Emira przypomina mi bardzo Ayaza z KM. Ogólnie aktorka grająca Nihan wygląda na taką płaczkę trochę słabą emocjonalnie osobę. Trudno mi wyobrazić sobie ją w jakiejś takiej mocnej roli.

p_o_n_

Słyszałam już taką opinie ,że Emir jest podobny do Ayaza, coś w tym jest :) Co do Nihan to ona jest świetną aktorką, tylko jej postać jest męcząca, wliczając w to wieczną dramę i zniechęcenie do serialu gotowe. Jestem zdania, że lepiej się nie męczyć, dlatego ostrzegam :)

kisma

W takim razie się za to będę brała, tak jak pisałam taka liczba odcinków za bardzo mnie przeraża. Nie będę oceniać gry tej aktorki bo jej nie oglądam ale z jakiś zajawek to mi wygląda na taką właśnie rozmemnaną ale każdy ma swoją urodę.
Popełniłam błąd zaczynając Icerde. Teraz nic nie robię w wolnym czasie prócz oglądania odcinków bo już chce być na bieżąco :D
A tak właściwie Icerde ma swój profil na filmwebie? Bo chyba kiedyś szukałam i nie znalazłam....

p_o_n_

Niestety serial nie ma jeszcze swojego tematu, kometntujemy tutaj http://www.filmweb.pl/person/Çağatay+Ulusoy-1697422
Na którym odcinku jesteś ?

kisma

Dopiero na 7 :/ Jak dobije do bieżących odcinków to napewno do Was dołącze. śledze zwiastuny nowych odcinków i nie podoba mi sie ta babeczka z ostatniego ani troche...

kisma

Od miesiąca próbuję założyć temat dla Icerde na filmwebie i nic. Nie wiem o co chodzi. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones