Arjen Robben

powrót do forum osoby Arjen Robben

Mój ulubiony piłkarz odszedł z mojego ulubionego klubu do Realu za którym nieprzepdam. Mam nadzieje, że kiedyś powruci na Stamford Bridge :(((((((

elPabIo

Dlaczego odszedł??? bo zarząd jed do bani jaki klub może pozbyć się takiego wspaniałego piłkarza jakim jest własnie Robben No to wielka strata dla Chelsea stracić takiego zawodnika,teraz zarząd pewnie żałuje bo zaczynają być problemy w The Blues (obecna sytuacja w tabeli nie jest za ciekawa,ale spokojnie bedzie dobrze) brakuje w CFC takiego piłkarza jakim jest Robben...razem z Drogbą i Diarrą to jest mój ulubiony piłkarz Arjen the BEST!!!

HakateChelsea

Faktycznie, polityka transferowa w Chelsea nie jest przeze mnie rozumiana, wyowili taki talent jak Diararra, a potem go sprzedali za nieduże pieniądze (nie wiem nawet czy cokolwiek zyskali), a teraz chłopak poszedła za 20mln do Realu. Skład sie starzeje, mam nadzieje, że w tym okienku odbędzie się mała rewolucja kadrowa, zostanuie sprzedana większość starszych zawodników lub tych co siedzą na ławie,a którzy zarabiają krocie np. Deco, Carvalho(z pełnym szacunkiem do niego) i Ballack (równierz szcun) oraz zostaną sprowadzeni nowi młodzi, mówi się często o Zirkovie, Witselu czy ostatni o Tevezie. Ale to tylko moje marzenia. Mam nadzieję, że nowy trener po seonie zrobi w Chelsea porządek, fajnie jednak gdyby został Hiddink...

elPabIo

Zgadzam się. Mnie również martwi średnia wieku w drużynie jak tak dalej pójdzie to zrobi nam się drugi Milan. Przydałoby się przewietrzyć skład. Myślę, że latem Chelsea powinni opuścić: Deco mimo, że cieszyłam się na ten transfer, bo od zawsze uwielbiałam tego zawodnika, a poza tym jest świetnie wyszkolony technicznie i kreatywny to jednak mało gra, ma swoje lata i często łapie kontuzje i jednak nie spełnił oczekiwań, a przynajmniej nie w 100%. Misza Ballack mimo, że nie jest widoczny na boisku to myślę, że przydaje się druzynie, jest doświadczony i silny, a to w Premiership się przydaje jednak trzeba już się niedługo z nim pożegnać, bo mimo wszystko najlepsze lata ma już za sobą. Co do Carvalho to mam dylemat niby jest stary ale jary jednak :) Jak gra to mam do niego pełne zaufanie zresztą napastnicy strasznie nie lubią przeciwko niemu grać Torres kiedyś mówił, że przeciwko Ricardowi gra mu się najtrudniej nawet Drogba ostatnio powiedział dokładnie to samo (kiedyś jak grał w Marsylii to grał przeciwko Portugalczykowi). Jednak faktem jest to, że już jest coraz starszy i nie wiadomo czy utrzyma ten poziom a i Alex też dobrze się spisuje...Myślę, że możemy też pożegnać się z Ferreirą...Niby CFC kupiła Zirkova ale też za często nie gra jednak teraz będzie mógł pokazać swoją wartość, bo będzie grał na lewej obronie za kontuzjowanego A.Cola. Mam nadzieję, że w lecie kogoś kupimy potrzeba zawodnika kreatywnego, młodego takiego przysłowiowego magika, który potrafi zrobić coś z niczego, ze świetną techniką, który będzie motorem napędowym drużyny. Myślę że warto się przyjrzeć Di Marii. Mówiono dużo o Aguero owszem też posiada pełno zalet i w lecie pewnie zmieni klub jednak jednak 200 tys tygodniówki to bardzo dużo i takie rzeczy to tylko w Realu czy Manchesterze City... Trzeba szukać młodych talentów bo takie asy jak Drogba czy Lamps mimo, że grają wciąż na swoim wysokim poziomie to wiecznie go nie utrzymają i niedługo będą zawieszać buty na kołku a następcy Lamparda jak nie było tak nie ma...Jeśli chodzi o zarząd to też nie popisał się (najdelikatniej mówiąc) oddając Sahara Espanyolu. Chłopak podobno radzi sobie tam bardzo dobrze a Chelsea sprzedała do z pocałowaniem ręki (chyba nawet za free) sama widziałam go w akcji w reprezentacji on i Benayoun byli bardzo wyróżniającymi się postaciami meczu. Ale zarząd niedługo będzie pluł sobie w brodę...Wracając do Robbena to myślę, że chciał też odejść przez tą swoja kontuzjogenność, przez którą często siedział na ławce, a wiadomo jak liga angielska jest twarda więc myślał, że w Hiszpanii gdzie gra się bardziej technicznie niż siłowo będzie łapał mniej urazów. Uważam, że gdyby nie ta jego kontuzjogenność to może do dziś reprezentowałby niebieskie barwy. Jednak na szczęście opuścił Real. On, Raul i Diarra jakoś nie pasują mi do tych wszystkich ''gwiazd”.

HakateChelsea

Jednak staruszkowie dali radę zdobyć mistrzostwo. Zadziwiła mnie mocno skuteczność Lamparda w tym wieku jako środkowy pomocnik łupać ponad 20 bramek w samej tylko lidze, ogromny szacunek. Ancelotti chyba lubi mieć doświadczoną kadrę, jak wcześniej pracował z Milanem to odniósł spore sukcesy z takim doświadczonym zespołem, teraz próbuje chyba zrobić to samo w Chelsea, sprowadzając do klubu Benayouna średnij wieku na pewno nie obniżył, Yossi nie jest jakąś wielką gwiazdą jednak na boisku zapierdziela za trzech, w sumie to cieszę się, że przyszedł, szkoda tylko, że tak późno, Abramovich powinien go ściągnąć jeszcze z West Hamu kilka sezonów temu. Teraz może pogra jeszcze rok może dwa na wysokim poziomie, potem odejdzie zapewne za grosze. Ostatni dużo się słyszy o zainteresowaniu przez Chelsea Torresem i Kaką. Co do tego pierwszego zdecydowanie tak, jak jest w formie nikt nie jest w stanie go zatrzymać, tylko nie wiem czy nie będą sobie przeszkadzać z Drogbą. Pewnie Liverpool zażyczy sobie grube miliony za Fernando, jednak On jest ich wart. Co do Kaki myślę, że jest to głupi pomysł, oby były to tylko spekulacje, przecież jeszcze rok temu Real dał za niego jakąś niewyobrażalną kwotę, więc taniej go nie sprzeda, powątpiewam też, czy piłkarz z taką techniką grający przez większą część kariery we Włoszech poradził by sobie z takim samym skutkiem na Wyspach. Chętnie w The Blues zobaczyłbym Aguerro, Juana Matę, Ozila lub Marina, Dzeko lub Torresa, no i oczywiście ponownie Robbena ;-).

elPabIo

Liczę na to że Guardiola doceni jego grę w FCB, bo ostatnio grzeje ławę.

ILoveHaribo

Holendrzy muszą rzucić piłkę nożną!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones