Armie Hammer

Armand Douglas Hammer

7,9
21 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Armie Hammer

Podczas seansu byłem przekonany, że po prostu znaleźli do tej roli bliźniaków, ale teraz przeżyłem mały szok gdy okazało się, że to był tylko ten jeden aktor, ale zdublowany. No, ale już "Moon" nauczył mnie że takie efekty można dziś robić perfekcyjnie.

Krolik_Pudding

właśnie mnie oświeciłeś, że to rzeczywiście nie byli bliźniacy tylko jedna osoba, szok!

komarek89

wg obsady filmwebu drugiego brata zagrał Josh Pence, więc to nie jeden człowiek

ka_j_89

Właśnie widzę, że jest ich dwóch w obsadzie, ale to niemożliwe, przecież oni byli identyczni.... A ten Josh nie jest w ogóe opdobny do niego....

Ms_Pink

Josh Pence użyczył tylko ciała, a twarz była dodana komputerowo. :)

Aurien

W scenach gdy stali obok siebie, Hammer był zdublowany, natomiast w momentach gdy np. wiosłowali był przy nim Pence.

ka_j_89

ten kto dodawał obsadę na FW mylił się, albo to było jakieś stare info jeszcze z etapu preprodukcji.
Na imdb jest dobrze http://www.imdb.com/title/tt1285016/

Krolik_Pudding

ale jaja :D no to szok. A ja się na seansie zdziwiłam, że takich fajnych bliźniaków znaleźli...

Krolik_Pudding

a ja wiedzialam od poczatku! tzn. taka mialam banie czy Gabriela z plotkary zdublowali? i faktycznie;D

Krolik_Pudding

buuu.. to nie fair.

Krolik_Pudding

no to zrobili to świetnie, też byłam pewna że to bliźniacy :)) co do Moona to tam od początku wiedziałam że to jeden aktor, a grał tak przekonywująco, że momentami zapominałam że to ta sama postać :) ale np w filmie "Co w trawce piszczy" jakoś ta świadomość tego że Norton niestety nie ma brata bliźniaka tylko to jest jeden Norton jakoś mi to przeszkadzało. Ale nie odbiegając od tematu w tym filmie wyszło to świetnie ;)

Krolik_Pudding

Też jestem zaskoczona! Przez cały film myślałam, że to dwóch kolesi! Szok po zerknięciu na filmweb!

ScarlettElvie

Także byłam zaskoczona. Jak to się mówi "Technologia idzie naprzód" ;)) Bardzo Realistycznie to wyszło, skoro większość się nabrała.

em_mma

I ja się nabrałem . Dobra robota .

użytkownik usunięty
damek1690

Ale oni istnieja naprawde.
http://www.iill.net/wp-content/uploads/images/winklevoss-twins.jpg

http://www.iill.net/wp-content/uploads/images/tyler-winklevoss.jpg

użytkownik usunięty

No i jak na zlosc nie dziala przycisk edytuj. Pomylilem kompletnie sprawe. Ubzduralo mi sie ze jestescie tak zakreceni ze wydaje wam sie ze ich nie ma. Brrrr. FAIL

Konflikt z Winklevossami stał się przyczyną nagonki na Zuckerberga w mediach, było o tym nawet u nas dość głośno, więc tego bym w wątpliwość nie poddawał :D

Krolik_Pudding

Obejrzałem ten film dopiero wczoraj (dziękuję Cinema City za przywrócenie go na ekrany :D) i znałem najważniejszych aktorów (czyli J. Eisenberga, A. Garfielda i Justina rzecz jasna, ale nie wiedziałem jacy aktorzy grali Winklevossów. O Hammerze coś tam słyszałem (że w "Batman/Superman" miał grać Batmana główne, a może w "Justice League"?), ale kiedy zobaczyłem, że obu grał jeden aktor... szok! Totalny! Do tego zagrał naprawdę świetnie!

Krolik_Pudding

Jak kogoś interesuje trochę szczegółów na temat rozdwojenia Winklevossa:
http://film-fx.blogspot.com/2011/02/blizniacy-w-social-network-czyli-jak-to.html

Krolik_Pudding

o rany! ależ tłumek ludzi się nabrał :) ja też!

Ariel_2

Ja również dałam się nabrać. Byłam pewna na 100%, że grają to bliźniacy :P No, ale to przecież jest cała magia filmu :D

Krolik_Pudding

Oglądałam wczoraj jakiś program na TVN Style. Były 2 postaci. Drugiego brata zagrał aktor o którym mówi filmweb, jednak miał on komputerowo nakładaną twarz Hammera :)

TemptingMurmur

Twarz wklejali tylko w niektórych ujęciach. W większość sytuacji były to tradycyjne metody montażu i łączenia dwóch nagrań - znane od dziesiątek lat w kinie i stosowane w setkach filmów...

Kazioo

Mnie się wydaje, że po prostu Hammer był doklejany jako drugi winkelvoss - nie sama twarz, ale całe ciało. Tak jest przeciez prościej. Wycinali aktora który niby grał drugiego bliźniaka i wklejali Hammera nagranego na blue screenie....

Także jest to od lat znana technika. Stosowana np w Back To the Future (tak i montaż o którym wspomniał kazioo)

Krolik_Pudding

Też się dałem nabrać. :) Dobrze zagrał, zwłaszcza, że to bliźniacy różniący się charakterkiem. :)

Krolik_Pudding

ale jaja :D

Krolik_Pudding

miałam tak samo! hahaha. widzę, że więcej osób myślało, że to bliźniacy-aktorzy, a tu proszę!

Krolik_Pudding

Kiedy to oglądałam po raz pierwszy, też mi się wydawało, że to prawdziwi bracia. Dwaj tacy przystojniacy, a tu zaskoczenie, że jednak to tylko jeden egzemplarz :D W każdym bądź razie nawet on sam jeden jest o wiele przystojniejszy niż którykolwiek z prawdziwych braci Winklevossów, a nawet przystojniejszy niż obaj razem wzięci. :D Parę dni temu oglądałam "Social Network" z mamą na HBO i mówię jej, że to jeden aktor, to jej reakcja była "Żartujesz!" :)

StarFighter

Też się nabrałam :D

Krolik_Pudding

Niezły numer.
Jedno mnie dziwi (to znaczy niejedno, ale jednego nadal kompletnie nie rozumiem ;)
): filmweb podaje, ze Josh Pence za swoją rolę dostał nominację do Aktora
http://www.filmweb.pl/person/Josh+Pence-12852897

To jakby otrzymał statuetkę to też bez głowy? :)))
Nie kumam... Ktoś coś z tego rozumie? Przecież w zasadzie był dublerem, nie aktorem. To jakaś nagroda pocieszenia miała być?

Przy okazji ciekawa jestem czy podkładał też głos Tylerowi - pewnie tak, bo ich głosy się różnią.

użytkownik usunięty
Krolik_Pudding

Jak jest go "dwóch" to ten film jest tylko... piękniejszy ;)

Krolik_Pudding

też tego nie zauważyłem ;) moim zdaniem to nie tylko zasługa montażu i nie sądzę bym w ten sposób przeceniał wkład Hammera. To dobry aktor - w "The Lone Ranger" w niektórych nawet trochę przyćmiewa Deppa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones