Artur ŻmijewskiI

7,6
29 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

czy wie ktoś może, jaki miał tytuł film kostiumowy, w którym on zamienił się ze swoim sługą aby poznać narzeczoną a tymczasem ona również zamieniła się ze swoją służącą aby go poznać ?

aktorka2

Jest to spektakl telewizyjny z 2002 r. "Gra miłości i przypadku."

ania1969

dziękuję, bardzo mi pomogłaś :)

aktorka2

Dobry jest ?

tomucho77

Oglądałam to dawno, z dwa lata temu ale wtedy mi się podobało.

aktorka2

Dzienks za odpowiedź ... Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
tomucho77

Widziałeś "Złodziej w sutannie"? Spektakl Teatru Telewizji; to opowieść z życia wzięta - gra kapłana katolickiego, czynnego, zagorzałego opozycjonistę soc-systemu. Świetna produkcja, świetna obsada, role i akcja. Warto obejrzeć, z wielu powodów, choćby tych historycznych, jak to Kościół punktował komuchów. Dodam jeszcze, że Żmijewskiemu spodobała się sutanna - pasuje mu, jak ulał! Miły z niego ksiądz, zatroskany pasterz. I jeszcze wątek z Chyrą - gość mnie rozwalił. Nie wiedziałem, że gra w tym spektaklu, kiedy go ujrzałem - byłem pod wrażeniem. Chyba najlepiej spasował do otrzymanej roli, i wydaje mi się, iż żaden z polskich aktorów nie odtworzyłby lepiej tej postaci - jego wygląd, twarz, głos, cała fizjonomia, aparycja - oddała rewelacyjnie osobę, w którą wcielił się na scenie.

Dokładnie wszyscy go oceniają za role w serialach i w filmach, tylko że na tym aktorstwo się nie kończy. Jest jeszcze coś takiego jak teatr. Teatr jest najcięższą próbą dla aktora.
Jak dla mnie Żmijewski jest świetnym aktorem filmowym i serialowym, a w teatrze jest po prostu genialny, jego role rzucają na kolana !!!

użytkownik usunięty
tomucho77

Witam! Nie jestem specjalistą od kinematografii, a jedynie zwyczajnym miłośnikiem kina. Jak dla mnie takie komentarze w stronę Żmijewskiego świadczą jedynie o niedojrzałości, ignorancji tych, z ust których takie słowa padają. Cenię jego role, uważam go za dobrego aktora i życzę mu sukcesów. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones