Artur ŻmijewskiI

7,6
29 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Haruje za marne 300 tyś zł, miesięcznie, jak można z tego żyć, a co dopiero odłożyć, itd. no normalnie masakra.

sonet2

no.. 300 tysięcy na miesiąc to całkiem mało.. masz rację.. bo niektórzy po paru latach nie wiem czy tyle mają i żyją..

sonet2

a inni mają 1000 zł miesięcznie i co ?????????????????????

użytkownik usunięty
sonet2

o co ci wlasciwie chodzi?
(za krótki, jak zwykle)

O prowokacje :) Faktycznie taka cena na taki "talent" to ja nie wiem...Powinien dostac podwyzke..

sonet2

autor wątku po prostu drwi z tego ;)
bo rzeczywiście dla niektórych 300 tys miesięcznie to śmieszna kwota
dla mnie 300 tys rocznie to majątek

sonet2

Ucziwie i ciężko pracuje więc niech ma. Zazdrościsz?

slababateria

Lepiej-teraz ma zrezygnować z ''Na Dobre I Na Złe'' i grać tylko w ''Ojcu Mateuszu'' za to zarobi ponoć milion.....

sonet2

Skąd Wy ludzie czerpiecie wiedzę, ile on zarabia? Nikt z Was nie ma wglądu w jego kontrakty, więc na tą chwilę to zwykłe domniemywanie w stylu gazet brukowych...

sonet2

ta, bo ty może SAM/A więcej zarabiasz ? -.-
SNOB !

nie wiedziałam , że jest taki nominał jak 600 TYŚęcy.

kawaaii14

No dobra, ale jaka jest tego puenta? Nie rozumiem, tyle mu proponują to tyle bierze i koniec. Ma powiedzieć "nie dziękuję, wezmę 3x mniej, bo społeczeństwo poczuje się wielce urażone"?

Abukashi

Zarobił to ma!

kawaaii14

ale karwa macie problem... niech zarabia nawet 10 milionów, ja mu nie zazdroszczę... sam mam 50 tysi na rok i w obecnej sytuacji tego nie przeskoczę... niektórzy mają po 600 zł na miesiąc i też jakoś żyją. Znam kilku takich ludzi i cenię jako człowieka o wiele wyżej niż tych, którzy mają po 10-30 tysi na miesiąc, też znam kilku. Nie pieniądz świadczy o człowieku.

sonet2

Ty gdybyś miał 300 tysięcy na miesiąc pewnie byś się zaćpał na śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones