Artur ŻmijewskiI

7,6
29 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Tyle w temacie - wielki szacunek za tą rolę.

Winston_Wolf

Dokładnie! Radosław Wolf to mistrzostwo świata w jego wykonaniu.

Winston_Wolf

Ja tam zawsze uważałam,że On jest znakomity w rolach negatywnych. A Wolf to po prostu rewelacja. Czy chociażby ubek w spetaklu Miś Kolabor. Świetny.

Karina_15

ta rola poprawiła moją osobistą ocenę Żmijewskiego z 7/10 na 8/10 :). Czyli mówiąc krótko, dołączył do mojego osobistego grona aktorów bardzo dobrych :D.

MaciejObama

Wg mnie tez mistrzowsko zagral Adama Niedzickiego(Mruk)w "3 bez wyroku"
Podoba mi sie to ze kazda role jaka otrzymuje gra w niepowtarzalny sposob. W kazdym filmie gra inaczej ,a nie jak niektorzy aktorzy na jedno kopyto wszystkie role: np.Ojciec Mateusz dobry i spokojny ksiadz ktory pomaga parafianom oraz tropi przestepcow, Wolf gangster pozbawiony poczucia humoru myslacy o interesach i traktuje kobiety jak zabawki,albo Gestapowiec Aschel z Wyroku na Franciszka Klosa wyjatkowa kanalia w tej roli ,a i rowniez sprawdza sie jako doktor w serialu na dobre i na zle(Osobiscie uwazam ze sie tam marnuje ,ale pewnie wiele dewot i kobiet go oglada ze wzgledu na niego bo inaczej pewnie mao kto by na to spojrzal) Krotko mowiac podobaja mi sie jego role a szczegolnie ta Adama Niedzieckiego "Mruka"w trzy dni bez wyroku

bartex_kozaczek

Artur jako Wolf miażdzy!!! szkodaze rozdrabnia swój talent występując w sredniego typu serialach.

MaciejObama

najlepszy aktor w polscy chyba mroczkowie lepsi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones