Artur Barciś

8,0
29 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Barciś

Był komitecie wyborczym Tuska. Cytat z wizyty u Wojewódzkiego :

"Baleś się w ciągu tamtych 2 lat" (chodzilo o rządy PiS )

- "Bałem się"


Buhahahah , co za typek a wydawało mi się że Barciś jest o wiele roztropniejszy ...

Wielki_ted

Dlaczego, ze ktoś ma swoje zdanie na dany temat nie wiesz , to się nie wypowiadaj Pan Artur jest zaangażowany w aktorstwo nie w politykę.

wiktoria168

Programu Wojewódzkiego nie można traktować zbyt dosłownie, spotyka się dwóch ludków, przedewszystkim żeby porobić sobie jaja.
Nie oglądam tego programu ale wiem, ze prowadzący jest wielkim fanem Tuska, może tak pokierował rozmowę, a Barciś dla żartu przytaknął.

Czego miał by się Barciś bać?
Zresztą produkcje w których bierze udział np "Ranczo", "Doręczyciel", "Pitbull" czy spektakle teatralne TV są z TVP telewizji, której Prezesem jest Urbański z "PIS".

Zresztą nawet jak jest zaangażowany to co? Jest z tego powodu gorszym aktorem.

Lukasz7890

Wojewódzki był w komitecie honorowym PO, i o ile wiem Barciś także. Stąd te pytanie "bałeś się".
Co do meritum, czy taki aktor jest gorszy czy lepszy, to uważam że politykowanie jest skazą każdego artysty. I o ile w czasach komunizmu zaangażowanie było czymś naturalnym, to tworzenie w 21 w. takiej opozycji, jest słabością i naiwnością. Lubiłem Barcisia ale teraz w innym świetle go postrzegam.

Wielki_ted

Zgadzam się. Jako aktora będę go oceniał wysoko. Jednak za charakterny i roztropny to on jednak widać nie jest. Nie muszę się z kimś zgadzać żeby kogoś szanować. Jednak są pewne standardy i granice których nie powinno się przekraczać.
Żałosny był ten komitet poparcia Bronka. Co gorsza jeszcze bardziej opłakane są rządy Tuska i jego klakierów a prezydentura Gajowego jest na tym samym poziomie.

Alan83

Ludzie, do jasnej cholery, czy to jest portal polityczny, czy filmowy?! Nie powinno Was obchodzić, kto kogo popiera, bo i Wy macie swoje preferencje polityczne, które z kolei komuś innemu mogą wydawać się złe.
Artur Barciś jest świetnym aktorem, a to czy po robocie kibicuje Tuskowi, Maryli Rodowicz, czy reprezentacji Nikaragui w wyścigach z dzidą po lesie, nie powinno nikogo obchodzić. Oceniamy jego aktorstwo, nie życie prywatne.
Takie niby proste, a potwierdza się teza, że większość społeczeństwa, to skończeni idioci...

Ashardon

Mądre, dobre, siadaj dwója!!! Nie oceniamy preferencji politycznych panie wszechwiedzący, tylko manieryzm i dyspozycyjność artystów. Do tego o mamy prawo jako, że są oni osobami publicznymi. A że pan Barciś (aktor dobry) twierdzi, że się BAŁ, to wystawia kiepskie świadectwo jego inteligencji. Bać to się można zwolnień z pracy, szykan i inwigilacji. Że właśnie większość społeczeństwa uwierzyła, choć oczywiście mieli na to dowody jak na to "że Franz miał strzelać do papieża", że śmieszny Kaczak rozpęta wojnę domową, to właśnie jest dowód na potwierdzenie tezy, że większość społeczeństwa to....itd. Czego on się tak bał??? Nie jest kwestią czyim jest zwolennikiem, tylko po co robi atmosferę terroru??

bokser_Ken_Wywietrznik

komorowski nie peniaj teraz do władzy dojdzie pis i pan artur zmieni barykadę tak jak i inne przychlasty żyjące w naszej skrwawionej i rozkradzionej przez żydków Polsce, pomimo tego pan artur zostanie dla mnie wybitnym aktorem

użytkownik usunięty
Wielki_ted

a co lepiej głosować na Pis to samo szambo,a aktora ceni się za aktorstwo,a poglądy ma jak każdy ty masz inne ja mam inne rozumiem jakby znęcał się nad rodziną czy coś takiego,ale trochę powagi

Tylko jakoś za rządów Pis-u nie bylo takich podwyżek i takiego bezrobocia tak więc nie przesadzaj z szambem.

użytkownik usunięty
tomucho77

nie było bo nie było kryzysu światowego i mieli w miarę dobrze rozwijającą się gospodarkę,którą i tak o mało nie zniszczyli ja jestem po skończeniu technikum i dopiero po nowym roku idę do pracy,bo będzie etat jak szczęście dopisze,bo w moim mieście za bardzo ni jak znaleść roboty do tego czasu więc o bezrobociu mi nic nie mów wiem to najlepiej bo w urzędzie wychodzę z kwitkiem nawet stażu nie ma dopiero po nowym roku wiec nie mówię,że nie jest lekko i,że Polska to zielona wyspa wśród czarnego oceanu jednak nie będę głosował na Pis chyba,ze chcesz konfliktu zbrojnego z Rosją i Niemcami,bo po Kaczynskim nigdy nic nie wiadomo raz mówi,że lubi Gierka z drugiej jego ludzie grzmią z ambony,ze w Polsce są ludzie,którzy chcą zniszczyć chrzescijaństwo,a ciemny lud nie wie jak głosować tak mówił Ujazdowski w kościele.po Po też nic nie oczekuje niby Polska w budowie,a autostrade A2 Karnowski z Kiepskim i Maliniekiem musieli wybudować w ŚWK dlatego mam poglądy lewicowe zbliżone do Janusza Palikota nie Napieralskiego,ale jakbym miał zagłosować to głosuje na tych,których znam czyli na człowieka z PSL,bo co mi to da jak zagłosuje na kogoś kogo nie znam tylko tyle,że dam kolejnej świni dochlapać się do koryta

Gratulacje głosuj na tych kretynów z PSL-u oni są tacy sami jak PO. Zobaczysz co się stanie gdy wygra te zasrane PO i to co zrobią po wyborach.
Przy*ebią nam takie podwyżki że się posramy w gacie. Już sprzedali SPEC i w związku z tym od nowego roku PO tym czynem gwarantuje nam podwyżki za centralne ogrzewanie.

użytkownik usunięty
tomucho77

ciekawie ja głosuje na ludzi,których jestem pewien,a nie stawiam krzyżyka na daną partię i człowieka,którego nie znam co mnie obchodzi jakiś Jan Kowalski np. z Pisu i tylko dlatego mam głosować,a jak znam jakiegoś człowieka np. z Po czy PSL,którego znam wiele lat wiem co robi i jaką prowadzi działalność np. Jan Kwiatwkowski to zaglosuje na Jana Kwiatkowskiego,bo nie będę głosowal na ludzi,ktorych nie znam nie wiem kim są co robią i nie dam krzyżyka tylko dlatego,zeby podwyższyć punkty procentowe danej partii za to kaczyński wybuduje tysiąc kościołów i będziemy obchodzić kolejne durne święto 10 kwietnia

Bez obniżenia podaktów za czasów PiS, Polska w kryzysie popadła by w recesję. Miej to na uwadze. Co do Polszewików, to żadna inna partia tyle nie obiecywała i jeżeli chodzi o wsparcie młodych, rodzin i przedsiębiorców, tak nie oszukała, jak wlaśnie partia Tuska. Za drugi kierunek studiów trzeba płacić, nie zostało stworzone jedno okienko, ułatwienia dla przedsiębiorców, zmniejszenie biurokracji, ponad 2 mln Polaków żyje w nędzy, gigantyczne bezrobocie wsrod absolwentów stydiów, Ponad 60 proc. osób w okolicach 25 roku życia podpisuje tzw. „umowy śmieciowe”, 60 % Polaków żyje z dnia na dzień, tyle samo w ogole nie odklada pieniędzy. Zadłużenie państwa większe niż za Gierka, Tusk nie zrobil nic, żeby zmniejszyć przyrost długu publicznego, ograniczył się wylącznie do prywatyzacji i podniesienia podatków, system emerytalny w rozsypce, przejedzona rezerwa demograficzna. Wymieniać dalej ? Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby nadal popierać ten najgorszy od 20 lat rząd.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Tusk zaprowadził w Polsce spokój i jakiś polityczną stagnację bez awantur bez aresztowań ministrów itp,odegnał pis od wpływów,w rządzeniu krajem, oraz skrócił działalność w mediach publicznych koalicji PisSld,dzięki koalicji Po PSL na powrót handlujemy towarami spożywczymi z rRosją nie prowadzimy wojen politycznych z Niemcami,a Rosją nie rządzi KGB jak powiedział Hoffman w kawie na ławie,a Sikorksi to najlepszy minister spraw zagranicznych od lat,rozwój i budowa licznych dróg i autostrad o A2 nie będę mówił,bo coś tu nie wychodzi czego się nie udało uratować stoczni gdańskiej bodajże,koleje są w kiepskim stanie i Grabarczyk nie na daje się na ministra,ale 4 lata nie wystarczą na 20 lat nic nie robienia w tym zakresie,obniżyć bezrobocia,bo chyba jest największe od lat,ale spokój i poprawne rządzenie nie chce mówić co by było jakby pis doszedł do władzy dla mnie do sekta,która pod przykrywką wiary i Smoleńska chce wygrać wybory jednak wolę SLD,a jak już to ruch Palikota szkoda,że nie ma innych,bo wszyscy już rządzili i gówno z tego wyszło dla przeciętnego Polaka przepraszam za błędy ortograficzne i stylistyczne

Boże jak ty jesteś zaślepiony tym zdrajcą Tuskiem :(.

Nie zapominaj że pank Tusk zaprowadził również w Polsce podwyżki, sprzedał wszystko co tylko można było sprzedać, stworzył gigantyczne bezrobocie jakiego jeszcze nie było w Polsce, z dnia na dzień zadłuża nasz kraj, podniósł podatki, system emerytalny rozpi*erdolił doszczętnie a drugi filar zlikwidował na rzecz tych złodzieji z ZUS-u.

Człowieku obudź się zobacz co się dzieje w dzisjejszej Polsce !!!

użytkownik usunięty
tomucho77

ta,bo Polsce potrzebne tysiąc pomników Kaczyńskiego i tyleż samo kościołów wole Tuska niż kaczyńskiego,a Smoleńsk mam głęboko,bo wcześniej każdy chcial,żeby Kaczyńskiego szlak jasny trafił,a teraz to bohater narodowy jakby Tusk zginął w smoleńsku to też byłby bohaterem,ale przeżył więc to zdrajca i agent ruski ja nigdy kaczora nie lubiłem i będę na niego głosował legalizacja marihuany tak ja paliłem trawkę i nie uwazam,żeby była gorsza od alkoholu,oddzielenie państwa od kościoła,zmniejszenie bezrobocia to proponuje Palikot i wole jego w rządzie z koalicją SLD-PO-Palikot niż zacofanego ksenofoba i rusofoba kaczyńskiego,który mówi,że Ślązacy to Niemcy,jak Hoffman bredzi,że jak chłopy pojechały do miasta za chlebem to nie chłopy,bo się sprzedały,że raz mowi,że Oleksy to polityk lewicy starszego pokolenia,a drugi raz,że są w Polsce ludzie,którzy chcą zniszczyć chrześcijaństwo po takim nie wiadomo czego się spodziewać Macierewicz,Hoffman,Giżyński,Ziobro,Kępa ja dziękuję jeśli taki skład ma rządzić w Polsce to będziemy palić czarownice na stosie,a zagraniczne produkty uważać za dzieło szatana nadal słuchaj kaczyńskiego,a wyjdziesz jak Zawłodzki na mydle kaczyński już rządził więc czemu nie dokonał tego o czym mówi teraz tylko wyprawiał orgie polityczne niech się wytłumaczy przed trybunałem stanu jak pan Kalisz mówi i ma całkowitą rację to samo szambo tylko tyle,że jak będzie koalicja Po Psl to nie będzie krakowskiego przedmieścia i akcji gdzie jest Smoleńsk i sztucznej mgły dlaczego się Lepper zabił kto go wykończył jak nie kaczyński,bo nie uwierzę,że cierpiał na brak gotówki, po prostu nie mógł znieść oczerniania jego osoby przez pis

Współczuję tobie powiadam ci człeku że Tusk ci zrobił papkę z mózgu.

To co dzieje się obecnie w Polsce możemy zawdzięczać takim ludziom jak ty, dla których marycha jest ważniejsza niż dobro kraju i ludzi w nim mieszkających.

Pozdrawiam i życzę tobie opamiętaj się póki jeszcze nie jest za późno.

użytkownik usunięty
tomucho77

słuchaj dalej Kaczyńskiego jakoś wcześniej rządził i co zrobił żeby ludziom się żylo lepiej,bo,że zginął mu brat to nie powód,żeby na niego glosowąć mi też sporo ludzi umarlo i co żyje się dalej pozrdo dla mnie marihuana nie jest najważniejsza,ale fajnie byloby jąsobie kupić w sklepie jak papierosy czy alkohol,bo jak jest impreza to się pali,ale jak niektórzy nie są tam zakumplowani z dilerami to już ciężko zdobyć nie mów,że nie paliłeś,ale lepiej zakończyć rozmowy polityczne,bo tylko to prowadzi do licznych nieporozumień lepiej pogadać o Barcisiu

Tak będę dalej słuchał Kaczyńskiego bo dla mnie najważniejsza jest Polska a nie marycha.

użytkownik usunięty
tomucho77

acha więc nie ma oo czym gadać ja wybieram wolność od zacofania i ciemnogrodu społecznego krakowskie przedmieście to nie dla mnie,a dla mnie najważniejsza jest nowoczesna Polska wiesz,że w Holandia już dawno wprowadziła legalizację i system działa bez zarzutu posłuchaj tego http://www.youtube.com/watch?v=ERChf3CzPEw

"ta,bo Polsce potrzebne tysiąc pomników Kaczyńskiego i tyleż samo kościołów wole Tuska niż kaczyńskiego,a Smoleńsk mam głęboko,bo wcześniej każdy chcial,żeby Kaczyńskiego szlak jasny trafił"

-Ja nie chciałem, więc kłamiesz. Secundo, ludzie po 10 kwietnia przychodzili pod palac i mowili przepraszam. Po tragedii smolenskiej nie ma już logicznie myślacej osoby, która uzna że tvn i gówno michnika nie niszczyly Lecha Kaczyńskiego i że nie sa zaangażowane politycznie po jednej stronie. Polacy skumali, przyznajmniej znaczna część co to jest III RP i jak dziala mechanizm medialnego biczowania. Ty nic nie skumales.

"a teraz to bohater narodowy jakby Tusk zginął w smoleńsku to też byłby bohaterem,ale przeżył więc to zdrajca i agent ruski"

Kaczyński był patriotą, Tusk to produkt marketingowy. Gdyby Tusk zginąl w katastrofie to media rzucialy by się na Kaczyńskich, że to przez nich zginąl, a gdy stalo się odwrotnie to nawet nie są w stanie przyjąć banalnych faktów, czyli winy ruskich.

"zacofanego ksenofoba i rusofoba kaczyńskiego,który mówi,że Ślązacy to Niemcy,jak Hoffman bredzi,że jak chłopy pojechały do miasta za chlebem to nie chłopy,bo się sprzedały,że raz mowi,że Oleksy to polityk lewicy starszego pokolenia,a drugi raz,że są w Polsce ludzie,którzy chcą zniszczyć chrześcijaństwo po takim nie wiadomo czego się spodziewać

-bredzisz, uzasadnij ksenofobicznosc i rusofobie Kaczynskiego. To samo bredzisz w przypadku ślązaków wiesz co to RAŚ ? obawiam się że nie masz zielonego pojęcia. Hofman użył barwnego języka, który poslugują się politycy, tylko tyle i aż tyle. Ale znowu mechanizm mediów, napieprzali o tym i rozdmuchiwali kilka dni, tak jak z ta biedronką, że kupują tam biedni, bo kupują ! Teks to Oleksym, kampania, każdy slodzi aby wygrać, masz problem z tym co mowi Kaczyński, ale jak Tusk klamie że zwolnii minsitra Grada, jeżeli ten nie zalatwi kontraktu z Katarczykami, to w tym przypadku juz problemu nie masz. Owszem są grupy, środowiska, które walcza z wartościami chzreścijanskimi przyklady z brzegu - gazeta wyborcza. Ale ... coś wyczuwam, że Ty żyjesz wylącznie przekazami z tvn'u, co nie znamionuje zbyt dobrze, ty możesz być beton, który ogląda regularnie wojewódzkiego, szklo kontaktowe, fakty tvn i NIC więcej, ciężki przypadek.

"Macierewicz,Hoffman,Giżyński,Ziobro,Kępa ja dziękuję jeśli taki skład ma rządzić w Polsce to będziemy palić czarownice na stosie,a zagraniczne produkty uważać za dzieło szatana "

Bełkot :););) Lepszy Graś, Niesiołowski, Joanna Mucha, Katarasińska, i cała masa klonów, co powtarzają co im na kartce wcześniej pijarowcy przygotowali, pomijam oczywiscie niesiola bo ten pluje w sposób naturalny. Czarownice na stosie )))) zagraniczne produkty - dzielo szatana )))) Ale masz zmaglowany łeb ;):):);

"nadal słuchaj kaczyńskiego,a wyjdziesz jak Zawłodzki na mydle kaczyński już rządził więc czemu nie dokonał tego o czym mówi teraz tylko wyprawiał orgie polityczne niech się wytłumaczy przed trybunałem stanu jak pan Kalisz mówi i ma całkowitą rację to samo szambo tylko tyle,że jak będzie koalicja Po Psl to nie będzie krakowskiego przedmieścia i akcji gdzie jest Smoleńsk i sztucznej mgły dlaczego się Lepper zabił kto go wykończył jak nie kaczyński,bo nie uwierzę,że cierpiał na brak gotówki, po prostu nie mógł znieść oczerniania jego osoby przez pis"

-rządzil niecaly rok. Tusk rządzi pelne 4 lata w spokojnej koalicji z mediami go wspierającymi efekty ? ZADNE, najgorsza wladza w calej III RP. Kalisz ma rację hahaha z czym , że Blida zostala zamordowana ? :):);) Co jeszcze ? Co ustaliła komisja od nacisków ? ile zarzutów sprzed 4 lat weszlo na wokandę sądową , co wykryla Pitera ? No pisz, czekamy :):):):) Kabaret człowieku, zanim samodzielnego myślenia. Można tylko rozlożyć ręce.


Na te twoje chore teorie jest jedna odpowiedź - zacytuje w tym miejscu śp + LECHA KACZYŃSKIEGO + ...

"SPIEPRZAJ DZIADU".

użytkownik usunięty
tomucho77

widać garnie swój do swego krakowskie przedmiescie czeka http://www.youtube.com/watch?v=z8DsGiSYvvs&feature=related

Nie wiem co ciebie rajcuje w filmiku ? Barany robią sobie techniawkę z krzyża.... ŻENUA !!!
Zapewne rajcuje ciebie i to ....
http://fakty.interia.pl/polska/news/jak-sledczy-nie-znalezli-ludzi-od-krzyza-z-p uszek,1538912,3

Czy jest dla ciebie jakaś świętość poza marychą ?

I nie zapominaj że za krzyż oddawało swoje życie wielu naszych rodaków.

Co się tyczy tego imbecyla Palikota to gdyby ten przygłup doszedł do władzy to zapewne wprowadził by nowy przedmiot do szkół ... Przysposobienie do marychy i zatrudnił by do nauki tego przedmiotu narkomanów którzy uczyli by jak wciągać, palić i wstrzykiwać sobie marychę.

użytkownik usunięty
tomucho77

mi tam nie przeszkadza,ale Wolna Palestyna to by was już bolała jak Nergal palący biblię na koncercie

@ PawelG1, Na czym polegał ów "spokój" ? Na działalności Palikota ? Kutza ? czy może Niesiołowskiego ? Nie było aresztowań ministrów ? Ale była afera z tymi ministrami, przekupiona władza, najważniejsi politycy PO na usługach prymitywnego biznesmana. W TVP skrócił koalicję pis-sld, ale weszła koalicja po-sld, która rozumiem, już polityczna koalicją nie jest, baardzo ciekawa teza. Handel z Rosją, a wiesz chociaż dlaczego nastąpił ten kryzyz eksportu mięsa ? nie wiesz, szantaż Putian, Kaczyńscy, którzy mają to czego nie ma Tusek, czyli jaj, podnieśli larum w Unii Europejskiej i ta wzięła nasza stronę. Tusk obją stery władzy i momentalnie ugiął się pod dyktatem Putina, w tym co istotne Polska właściwie zerwała przyjazne stosunki z Ukrainą, gdy Sikorski ogłosił, że za kryzys gazowy Rosja-Ukraina odpowiadają oba państwa, gdy Tusk już w styczniu 2008 zjawił się na Kremlu(w trakcie kryzysu energetycznego) efektem było ostentacyjne opuszczenie rocznicy 1 września przez Tymoszenko, a także nie zjawienie się Pani premier na zjedżie EPL (ide o zaklad że nie rozszyfrujesz tego skrótu). Ugięliśmy się przed Putinem, co z tego mamy ? jakie korzyści ? Dziesiątki potwarz i wymachiwania paluszkiem przez Kreml, o sprawie smoleńska nie ma co się rozwijać, absolutny serwilizm. Rosją nie rządzi KGB ? Palnąłes jak lysy grzywą o kant kuli, Putin stworzył machinę służb, jako człowiek KGB, zakochany w ustroju komunistycznym, w rzeczy samej trzyma łapą FSB, czyli KGB cały kraj. Jeżeli tego nie wiesz, to musi być albo ignorantem, albo...samo sobie dopisz. Sikorski - fatalny minister, efekty ?katastrfalna sytuacja Polaków na Litwie, na Białorusi natężenie antypolskich poczynań także w mediach, a co sikora mówi do Amerykanów ? że Nimecy to kon trojański Rosji. Autostrady, mimo, że PO dostalo transzę z Unii, którą wynegocjował rząd PiS, to ci nie potrafili stworzyć efektywnego mechanizmu budowy dróg i autostrad: przepłacone, opóżnione, niedokońcozne lub anulowane, A4 na Ukrainę, A2 (chińska wtopa). To samo ze stadionami, wszystkie przeplacone, to samo z orlikami - gminy muszą doplacami i coraz ujawniają się przekręty w związku z tymi obiektami. Nie chce mi się już dalej obnażać efektów rządzenia tego najgorszego rządu od 89 r. A fakt, że nazywasz PiS sektą świadczy o Twoim rozumie, przykro, to dyskwalifikuje Cię jako poważnego dyskutanta. Ale dobrze, że ta choroba lemingozy, która dotknęła w 2007 r. szerze Polaków powoli mija, a napewno młodzi nie dadzą się nabrać na ten plastikowy bajer spejcalisty od cudów, cynika, który głosi miłość a potem po katastrofie smoleńskiej spuszcza ze smyczy palikota, a by ten opluł Martę Kaczyńską, Lecha Kaczyńskiego i zdewastował cały ład, który stworzyła żałoba. PO - bezideowa masa lewizny i układów, wspierająca potkomunę, to gorsze niż SLD, bo jacy oni są, to każdy widzi, a z platforma ma makijaż jak Joker, wystarczy chwila prawdy aby ujrzeć prawdziwą twarz specjalistów od stosunków z Rosją.

Wielki_ted

W Holandi .... :):);) W tym kraju zalegalizowane sa też partie pedofilów. W Szwajcarii natomiast legalne jest zabijanie ludzi, czyli eutanazja. W Danii lekarze szczycą się tym, że mają maly odstek narodzin dzieci z zespolem Downa, skąd ten "sukces" ? wcześniej wykrywaja "patologię" i robia aborcję. Zachód jest cool nie ma co.

ps. nie radziłbym przyznawać się do tego, że jestem wyborcą Donalda. O ile się orientuję kultura hip hopu jest blisko związana z kulturą kibicowską, przyznajmniej tak jest w Warszawie. Tusk wśrod kibiców z calej Polski ma przechlapane, także rozumiesz :):)

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Legalizacja po prostu potrzebna jest w tym kraju ponad 50% pali marihuanę ,a druga połowa nią handluje w niewielkich ilościach nie mówię o ciężkich narkotykach powodujących śmierć młodych ludzi jak dopalacze takie gówno to dzieciaki biorą i nie wiedzą co to jest ja paliłem marihuanę i wiem,że dla przeciętnego obywatela,który pali buchy od czasu do czasu na imprezach nie zaszkodzi dla tego jestem pewien,że głos oddany na Janusza Palikota nie będzie głosem straconym 10% chce oddać na niego głos i straszenie kaczyńskiego tym panem dodaje mu tylko więcej głosów nie będę się rozpisywał i wbijał ci do łba naturalnie pan Barciś to taki tandetny aktor jak wszystkie amerykańskie i japońskie produkcje wystarczy radio maryja i ks natanek w telewizji oraz tv kaczyńskiego ja jestem zadowolony z rządów Po i PSL i kolejne 4 lata mam nadzieje na lepsza politykę w zakresie bezrobocia jedynie nie podobał mi się Grabarczyk,ale to wina wszystkich poprzednich rządów,że nic nie zrobiono w tym zakresie ja się pytam skoro kaczyński tyle obiecał ludziom to czemu ich nie spełnił jak był w rządzie?

I daltego tak a nie inaczej dzieje się w Polsce. Obecnie jest to kraj ćpunów, złodziei i debili podobnych do zyeba Palikota.

użytkownik usunięty
tomucho77

no jesli wszystkich ludzi,którzy pała marihuanę nazywasz debilami to Makłowicza i Cejrowskiego też pewnie uważasz za debili nawet Kwaśniewskiego

Człowieku dziś pan Donald tak powiedział... "że nigdy przenigdy nie będzie w koalicji z partią która chce zalegalizować narkotyki w Polsce".
Marycha to zguba i demoralizacja narodu. Dać kibolom alkohol i marychę na stadionach to z tych naszych ultra drogich przepięknych stadionów zostaną wióry.

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie wszystkich wrzuca się do jednego worka o jednym szambie można mówić jeśli chodzi o polityków legalizacja wprowadzi spokój i uwolnienie się od dilerów oraz legalny handel na rzecz państwa jeśli mówisz o stadionach wystarczy dać nakaz i po sprawie lepiej,żeby nasze drużyny grały jak nalezy,bo na kiboli to ja sram ja jestem kibicem nie awanturnikiem stadionowym

Czyli jesteś spokojny gdy się naćpasz marychy ? ... marycha nie uzależnia ? / marycha to samo zdrowie ... czyż nie ?

Mialem kolegę który zaczynał od marychy, później ta marycha już mu nie wystarczała więc sięgnął po kokainę i cherę a teraz gryzie kwiatki. To jest dopiero zbawienny i dobroczynny wpływ marychy.

To może zwykłe papierosy zastąpmy marychą ?

użytkownik usunięty
tomucho77

marycha nie jest mniej szkodliwa od alkoholu czy fajek więc wprowadzmy prohibicje na wszystko

Jesteś zadowolony z rządów, spoko, zapewno po 9.10 będzie koalicja Tuskaszenki ze świnskim ryjem, więc będziesz miał ulubiony duet. Ja się cieszę, że w kilu ostatnich sondażach to PiS ma największe poparcie w przedziale wiekowym 18-24, ludzie się odtruwają z tej sieczki 2007 r. z tej choroby, to jest optymistyczne, ale jak widać po filmwebie, nie wszyscy. W kazdym razie powodzenia w życiu, zapewne łatwym i przyjemnym przecież silną ręką rządzi Tusk, który wie co to znaczy zapewniać byt dla przyszłych pokoleń, emerytów, rencistów, studentów, dzieci.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

http://www.youtube.com/watch?v=z8DsGiSYvvs&feature=related jak chcesz,zeby tak wyglądały rządy w polsce to ja dziękuję

użytkownik usunięty
Wielki_ted

swoją droga jak pozwalasz,zeby religia,która niszczyła Polskę tobą manipulowała twoja sprawa krzyżacy też byli chrześcijanie jak ci co wymordowali Indian i zniewalali ludzi w Afryce w imię diamentów

Nie no pewnie, lepsza taka Polska

http://www.youtube.com/watch?v=rNzHz9Slg30

http://www.youtube.com/watch?v=sb22Kb6KjM4

użytkownik usunięty
Wielki_ted

nie kompromituj się ja wolę Palikota niż kaczora krakowskie przedmieście i sztuczną mgłe możecie sobie wsadzić wiecie gdzie

Obciągnij Palikotowi przychlaście.

użytkownik usunięty
tomucho77

a ty idz na krakowskie przedmiescie z krzyżem u boku i wysadz najlepiej parlament

Co do drugej opcji jestem za.

użytkownik usunięty
tomucho77

a tu też jestem za

Lukasz7890

Bo jak nie wyzywasz na PO i nie srasz na plakat Donalda, toś jest Niemiec, Żyd, Ruski, bandyta i sukinsyn. ;/
Żałosne...

użytkownik usunięty
Lukasz7890

Jaja to se niech robi na patelni

Chodzi ci o sadzone ?

wiktoria168

Tez mi się tak wydaje

Wielki_ted

powtórzę to jeszcze raz to że pan Artur popiera tuska nie powoduje tego że jest gorszym aktorem ludzie macie nasrane we łbach, a to którą partię popiera to jest jego prywatną sprawą

tomucho77

Dokładnie!

Wielki_ted

e tam... też lubię Tuska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones