Aryana Engineer

7,8
1 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aryana Engineer

Jest prześliczna
................................................................................ .............................................................................

Baby_Black27

Taak muszę się z tym zgodzić.
Ona jest taka pocieszna. W "Sierocie" nie mogłam oderwać od niej wzroku jest taka urocza (:

Maxine_

Wygląda jak moja młodsza siostra. Po obejrzeniu filmu miałem wrażenie że moja siostra jest aktorką :)
Role zagrała swietnie.

Jobso

Zazdroszczę Ci, że masz taką siostrę (:
Ja o rodzeństwie to mogę sobie niestety tylko pomarzyć );

Maxine_

Różnie jest z rodzeństwem. Czasami lepiej go nie mieć :) chociaż o mojej siostrze tak nie powiem ;) Maxine zawsze mogłabyś mieć rodzeństwo takie jak Ester ;)

Jobso

No wiesz lepsze takie jak Esther niż żadne ;D Ale tak na serio to mogłabym mieć taką siostrę, nawet fajnie by było tylko, żeby była taka jak na początku ;b

Baby_Black27

Co prawda to prawda :)

Baby_Black27

tak, ona ma piękną i uroczą twarz. ciekawa jestem co z niej wyrośnie :)

emmesey

Ona jest prześliczna mam nadzieje że zrobi karierę.

Renesmee Cullen

Oj, bardzo bym chciała, żeby zagrała jeszcze w jakiś filmach, ale na razie nic o tym nie słychać ):
P.s @RenesmeeCullen śliczny avatar :) Gemma jest słodka < 3

Baby_Black27

miała spojrzenie jak milion małych kotków!

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Czy ona naprawdę jest głucha ? Bo w filmie i reklamie posługiwała się migowym. Sliczna dziewczynka !

Dziewczynka jest w rzeczywistości lekko upośledzona słuchowo, jeżeli można tak powiedzieć, jednak nie jest całkowicie głucha, natomiast ma mamę głuchą.

Olga Bończyk nasza rodaczka skończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu,następnie Akademię Muzyczną w Poznaniu, chociaż ma rodziców głuchoniemych.
Można? Można.

Baby_Black27

Można się w niej zakochać, jest śliczna. Może zrobi karierę aktorską :)

Baby_Black27

Dokładnie takie samo miałem odczucie jak oglądałem film, śliczna i słodka dziewczynka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones