Ashley BellI

6,8
411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Bell

w 'Ostatnim Egzorcyzmie'...bya tam na poczatku, az tak niewinna, ze nie dziwota, iz sily piekielne sobie ja upatrzyly...pozniej bylo jeszcze lepiej. Niezle mnie tam nastraszyla...

Gatiniusha

dałaś jej 9/10. ciekawe jaką skalę przewidujesz dla PRAWDZIWYCH aktorów, którzy są weteranami i otrzymują oscary;)))))? ja dałam 7, uważam że grała owszem dobrze, ale wsytarczy sobie obejrzec egzorcyzmy emily rose, gdzie postac zagana jest o niebo lepiej.

Eryniae

masz racje, i jesli masz czas to sobie przejrzyj jak ocenialam innych, zamiast mnie prowokowac. :) Mnie ta dziewczyna urzekla i mam prawo dac ocene, jaka mi sie podoba. :) Ale wiem tez, ze jest wielu innych dobrych aktorow...a ocena jest rzecza subiektywna. Niekoniecznie trzeba oceniac aktorow dobrze, tylko jesli caly czas wygyrwaja jakies nagrody.

Gatiniusha

Obejrzałem nocą film ostatni egzorcyzm i jak na ładną dziewczynę potrafiła i we mnie wzbudzić strach a przyznam że rzadkość to u mnie. Co prawda jej filmografia nie jest imponująca pod względem ilości ale w tym filmie udało sie jej :D Poza tym wygląda uroczo i dam jej maksymalną ocene :P

miclaz

ona i ładna ? hahahahahaha nie rozśmieszaj mnie

Marko81

''Stara baba'', która gra nastolatkę w ''opętaniach'', na dodatek sztuczna i bezpłciowa. No koszmar jakiś.
Naprawdę nie ma się czym podniecać. Uroda nie podlega ocenie, bo mamy skupić się na jej ''kunszcie'' aktorskim (buahaha)

djrav77

tak jest, zalosna

Marko81

rozkraczyła by sie ,to zapinałbys ze by skora było czuc ,wiec nie wybrzydzaj ...a na bezludnej wyspie bylaby twoja krolowa.

Gatiniusha

Bardzo fajna rola w The Day :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones