Ashley Rickards

Ashley Nicole Rickards

7,0
763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Rickards

Szczególnie w "Awkward", taka skromna, ale naprawdę śliczna ;)

Bettka

Mnie też się podoba.

Bettka

Dokładnie. Niby taka zwyczajna uroda, ale ma coś w sobie.

Bettka

Przepiękna jest:) Idealna.
Ja ją kojarzę z One Tree Hill. I jak się okazuje z American Horror Story.

eowine

Przypomnij mi kogo grała w OTH? Nie mogę sobie przypomnieć...

peciaq

Tam był wątek Jacka Danielsa (Evan Peters) czyli ten sam gościu który potem ją zastrzelił w AHS.
Ona grała Sam albo Samantę adoptowaną córkę którejś z głównych bohaterek, która pomogła Jackowi znaleźć nową rodzinę i wsadzić do więzienia jego brata.

Pamiętam ten wątek przez mgłę więc... to tyle co kojarzę.

Bettka

tylko w 2 sezie Awkward troche się roztyła.

cady69

Racja, w pierwszym sezonie byłam nią zachwycona, ale teraz jakoś tak... zbrzydła :p

Bettka

W serialu jest śliczna ale prywatnie wygląda dużo gorzej. Na czerwonym dywanie zawsze jest mocno umalowana i wygląda dużo starzej. Teraz na dodatek zafarbowała włosy na blond. Moim zdanie zmiana na niekorzyść. Delikatnie mówiąc.

buszkoo

Zgadzam się. Na czerwonym dywanie wygląda jak totalny plastik. Blahh Zupełnie inna niż w serialu.

buszkoo

czy wy faceci nie jesteście w stanie zrozumieć, że kobieta robi coś ze swoim wyglądem, żeby sobie sie podobać?? Naprawdę większość z nas ma gdzieś czy w tym wydaniu podobamy sie facetom, by gdybyśmy się tym interesowały po tej planecie chodziły by same klony, a nie kobiety o indywidualnym wyglądzie. Chce wyglądać jak plastik i mieć blond włosy? To niech ma i co wam do tego??

buszkoo

W dodatku chyba sobie zbotoksowała usta.. wystarczy spojrzeć choćby na to zdjecie: http://cdn04.cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/pictures/2012/07/rickards-vi to/ashley-rickards-outfest-vito-02.jpg

Meggiee

uu rybie usta. paskuda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones