Ashley Rickards

Ashley Nicole Rickards

7,0
761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Rickards

na imdb jest napisane, ze jako jezyk dodatkowy/ przewodni ashley wybrala jezyk polski:)

Gryzio

gdzie?

speyburn

tak trudno... Ashley took Polish as a language in high school and graduated with honors. http://www.imdb.com/name/nm2413197/bio

Gryzio

ale na filmwebie nie chcą tego dodać jako ciekawostki ;p

ruby_ann

bo jaka to ciekawostka- ze uczyla sie polskiego, bez przesady...

Gryzio

Wydaje mi się to bardziej interesujące, niż np. to ile jaka gwiazda ma wzrostu, co wiele razy pojawia się w ciekawostkach o gwiazdach.

ruby_ann

faq zakazuje dodawania ciekawostek p językach, więc nie dodasz takowej :p

ruby_ann

Wielu ciekawych rzeczy nie chcą dodawać a dodają takie głupoty tylko dlatego żeby znajomi zapunktowali.

Gryzio

A chyba nie jest Polką i z tego, co pamiętam dostała najwyższą ocenę. Ciekawi mnie jak osoba niemajaca nic wsolnego z Polską (prawdopodobnie) i nie mieszkająca na stałe mówi po polsku. Chciałbym kiedyś usłyszeć. I czy była w Polsce.

Mowiacy_do_reki

chyba chodzi ci o to, ze niespotykanym zjawiskiem jest, by amerykanska aktorka mogla zainteresowac sie naszym malym, odleglym krajem i jezykiem, tak?

Gryzio

Napisałem jasno, nie umiesz czytać?

Mowiacy_do_reki

tak i jako potwierdzenie tego faktu, odpisuje ci:). troche wiecej kultury drogi panie. zegnam

Gryzio

Z twojego poprzedniego postu wynika, jednak, że nie umiesz. A to że się pytam, czy umiesz czytać, nie wynika z braku kultury, ale z tego, że rzeczywiście się zastanawiam czy umiesz czytać i wychodzi na to, że nie umiesz. Od kiedy to pytanie, czy umiesz czytać, to brak kultury.

Mowiacy_do_reki

Ja tam się zastanawiam skąd amerykańska aktorka wiedziała że jest taki kraj jak Polska xdd

Wikaa_161

Pewnie z atlasu geograficznego. xdd

Mowiacy_do_reki

Kawał chama.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Niskobudzetowy

Właśnie poczytałem sobie twoje wypowiedzi i jestem przerażony. Zdarzali się użytkownicy, którzy mieli żałosne teksty w 9 na 10 wypowiedziach, ale 10 na 10? To już przesada. Każdy twój post to pokazanie arogancji, buty, chamstwa, idiotyzmu, kretyństwa albo narcyzmu. Żal mi ciebie. Potrafisz do normalnych wypowiedzi rzucać się jak psychol, a to twoje teksty są nienawistne, złośliwe i aroganckie. Idź się leczyć, bo widać, że jesteś chory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones