Ashley Tisdale

Ashley Michelle Tisdale

7,7
4 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Tisdale

Dziwna.

użytkownik usunięty

Kiedyś to ją uwielbiałam przez te gówniane produkcje typu High School Musical za którymi wszystkie dzieciaki wtedy szalały, ale teraz to ja jej nie rozumiem. Nie dość, że zmarnowała się grając w tych beznadziejnych disneyowskich produkcjach to jeszcze odrzuciła role w "Pretty Little Liars, "Pamiętnikach Wampirów", "Dwóch I Pół" oraz propozycję albumu w wytwórni Sony. Z tym ostatnim to ja ją rozumiem bo tam to oni każą ci grać komercyjne gówna, ale te role? Albo jeszcze "Straszny Film 5" albo ta całe "Boska Przygoda Sharpay" no to jest dla mnie nie zrozumiałe. Tyle świetnych ról straciła, a wybiera takie chujowe? To jest aż śmieszne.

jak widać, zajęła się produkcją i uważam, że w tym jest dobra

Akurat w Strasznym Filmie 5 zajebiście zagrała

A jaką rolę miała przyjąć w TVD? Nie wiedziałam, że jej cokolwiek proponowano

W jej obronie napiszę, że w przypadków "Pretty Little Liars" oraz "Pamiętnikach Wampirów" po prostu nie przywdziała sukcesów tych seriali. :/

nieznajomy43

no może i dobrze bo aktorka grająca Caroline zagrała świetnie :)Nie twierdzę ,że ta by była zła,ale Candice King zagrała bardzo dobrze według mnie i w tym momencie nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli :)

romek_krakow

No i bardzo dobrze bo Ashley Tisdale jest beztalenciem. Potrafi tylko grać idiotki w filmach typu Straszny Film czy stare Disney-owskie barachła

Moim zdaniem odrzuciła te role, ponieważ bała się ,że może źle wypadnie nie ma takiego warsztatu aktorskiego. Dobrze wypada tylko w rolach bogatych słodkich idiotek i takie też gra i wybiera ;) nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć czy serial będzie dobry czy też nie ,ale sama nazwa wskazuje czy też scenariusz ,że może się to okazać hitem nawet znani wtedy aktorzy tacy jak Ian Somerhalder czy Paul Wesley chcieli zagrać w tej produkcji też nie wiedzieli ,że to będzie hit lecz zaryzykowali mają dobry warsztat zostali wybrani więc do tych ról. Jak Nina usłyszała od agenta o tym serialu to bardzo chciała w nim zagrać ,gdyż już po obejrzeniu zmierzchu marzyła o roli dziewczyny wampira. Natomiast Ashley tego nie wiemy może sobie nawet nie poradziła na tym castingu lub z góry założyła,że jednak nie da rady i nawet nie poszła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones