Ashley Tisdale

Ashley Michelle Tisdale

7,7
4 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Tisdale

Uwielbiam Ją, Świetnie Zagrała w High School Musical, Oprócz Zaca Efrona najlepsza z całej obsady!

Sweet_Gosia

Tam nikt dobrze nie zagral juz Komorowski by tam lepiej poszedl hahaha

użytkownik usunięty
TulekPiWulgarGangsta

Heh. Dobre....

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

no nie powiedziałabym, że najlepsza.
ale Zac owszem ; D

Ashley i tak jest najlepsza! Twoja słowa tego nie zmienią!

użytkownik usunięty
Johny999

w porządku. dla ciebie jest najlepsza. dla mnie nie. i twoje słowa tego nie zmienią.

chyba cie pojebało zac najlepszy czy nie pokazalam ci juz tych super fotek

Apanachi

też bardzo lubię Ash ma niektóre fajne piosenki, najbardziej mi się podobała w nie ma to jak hotel, teraz w hellcats i pictrue this

użytkownik usunięty
Johny999

A kogo interesuje jakaś gwiazdka disneya!!!
90% osób nie wie o istnieniu tej dziewczynki....

hmmm.. prawie 13 mln na jej facebooku i 8 mln na Twitterze ;d do tego tych którzy kupili Jej albumy czyli 4 mln i ci co kupili soundtrack do HSM- 20 mln...

użytkownik usunięty
Johny999

Boshe... Widac nie masz innych zajęć w domu.
Kolejny troll..

a myśl sobie co chcesz xd

użytkownik usunięty
Johny999

Tak. Żebyś wiedziała że będe.
wiem o tobie tyle: Pusta laleczka

Johny999

Dużo za dużo

Sweet_Gosia

mwhahahahahaha
cóż za wyrafinowany sarkazm :D

Sweet_Gosia

Czyli pokemony jednak istnieją.

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

O boshe.....
Kolejna <fanka> zasranych gwiazdek disneya...
TO NIE SĄ AKTORZY, TO PRZYBŁĘDY Z POD SKLEPU MONOPOLOWEGO....
Dziewczynko, przejrzyj na oczy....

: P
~_~

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

Hahahaha!!! i nie jesteś trollem!! jestes płtyką, głupią dziewczynką do granic możliwości a z ciebie taka romantyczka jak ze mnie matematyczka...
I jeszcze w avatarze Demi Lovatio, PORAŻKA!!!!
Disney to dno tak jak ty.

daj jej już spokój! może lubić kogo chce. ja nie przekreślam gwiazd disneya bo niektórzy mają talent ale trzeba dać im szanse się wykazać! w filmach disneya jej nie mają...

użytkownik usunięty
Misia_1810

A spokoju jej nie dam.. Z resztą nie powiedziałam nic złego. Ona jest na serio płytką i głupią dziewczynką która sie mnie teraz najwyrazniej boi bo nie ma odwagi mi odpisać.

a przy okazji to widzę że uważasz że Kristen Stewart którą oceniłaś na 10 jest lepszą aktorką niż Angelina Jolie.. i ty się wypowiadasz na temat aktorów?! ŻAŁOSNE...

użytkownik usunięty
Misia_1810

Z opinią dziecka w wieku 6 lat nie będe sie przejmować....

kogo nazywasz dzieckiem? ty jesteś fanką (trochę zmienię twoją wcześniejszą wypowiedź) zasranych gwiazdek zmierzchu co wskazuje na to że masz góra 14 lat! oceniasz na 10 "aktoreczkę" która ma tylko jedną minę a na 4 bardzo wszechstronną aktorkę, która ma na koncie Oscara! chyba coś z tobą nie tak! zastanów się nad sobą dziewczynko..

Sweet_Gosia

Lepiej obejrzyj coś wartościowszego od HSM. Owszem może Ci się to podobać, w porządku. Ale zamiast siedzieć przed tv i oglądać to coś to lepiej wyjdź z rodziną do teatru...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones