Ashlyn Sanchez

Ashlyn Kohl Sanchez

6,0
277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashlyn Sanchez

Uważam, że poradziła sobie bardzo dobrze, jednak szkoda, że jej filmografia kończy się na 2008 roku. Poza tym, w tym roku kończy 18 lat, ciekawe jak urosła :) W internecie jest trochę fotek, ale wszystkie z okresu dziecięcego.
http://images4.fanpop.com/image/photos/22900000/Ashlyn-Sanchez-ashlyn-sanchez-22 992663-600-750.jpg

Holl

A dziwisz się? Po takiej kupie gówna jak "Zdarzenie", żadne normalne dziecko nie wróciłoby do grania. Zbyt wielka trauma;p

Holl

Szkoda , w sumie nawet nie wiedziałem że zagrała w jednym z moich ulubionych seriali dzieciństwa Czarodziejki (nie obejrzałem wszystkich odcinków z najnowszych serii). Jednak to była mała scena a szkoda bo by pasowała do tego serialu.
Nie sądzę że to przez film Zdarzenie. Mark Wahlberg wyszedł na ludzi xD Nie no żart przed Zdarzeniem zagrał Max Payna, bohatera wg mnie najlepszej gry tamtych lat. Gra klasyk, która może być kojarzona z Matrixem, zwłaszcza na modach.
Wracając do Wahlberga zagrał po Zdarzeniu w Nostalgii anioła co było genialnym wyborem. Później było w jego karierze coraz lepiej. Pominął bym takie filmy jak Ted, który kojarzy mi się z reklamą zboczonego misia z Plusha. Nie lubię także jego roli w Tango i Cash.

Tak więc nie rozumiem jak film Zdarzenie miałby wpłynąć na jej karierę. Dawniej zdarzało się że jedna rola zamykała aktorom karierę bo byli zbyt utożsamiani z daną produkcją. Należy zauważyć, że film na siebie zarobił. W tamtych latach było jeszcze nie najgorzej pod tym względem. Mówię tu na podstawie artykułów dotyczących spadku zainteresowania kinami. Ludzie po roku 2010 coraz mniej chodzili do kin, zwłaszcza teraz gdy mamy covid. Wszystko przenosi się do platform online.
Gdyby taki film Zdarzenie wyszedł np w 2015 to by pewnie miał oceny poniżej 4.0 i nie zarobił nawet połowy tego co kosztował - to tylko moje opinia gdyż nie mam żadnych danych dotyczących zarobków kin w tamtym okresie. Ludzie poszukiwali głównie filmów znanych jak np 2012, Avatar gdyż na inne brakowało czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones