Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Nie rozumiem co on takiego w sobie ma!!! Na zdolnościach aktorskich to ja sie nie za bardzo znam więc nie oceniam ale... ślepa nie jestem i powiem że cudem na jaki go lasnują to z pewnością nie jest !! Nie jestem pewna czy mogłabym go nazwać przystojniakiem bez wyżutów sumienia! U mnie na podwórku jest na pęczki przystojniejszych od niego :). A z Joshem Hartnettem to go nawet nie porównuję (Josh jest boski nie?) bo sobie na takie cos nie zasłużył ! No podsumowując dodam że Ashton ma dziwną twarz :P a jego stylistę to bym do okulisty wysłała ze te głupie fryzury :D :D :D teraz pewnie mnie obsmarujecie w swoich komentach ale co mi tam :) myślę że jakos przeżyję :D

Chomaniztka

Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale faktem jest, że Ashton od wielu lat zarabiał na życie jako model u najlepszych projektantów, więc chyba taki przeciętny to nie jest. Chyba, że Twoi koledzy z podwórka również mogą się pochwalić taką karierą :) pozdrawiam, Anka

użytkownik usunięty
Chomaniztka

Jest przystojny, a poza tym jest mezem Demi Moore wiec to daje uklady. A zbytniego talentu u niego tez jakos sie nie dopatrzylam :(

Chomaniztka

On jest spoko. Ja go lubie, i to bardzo. Przystojny koleś, jakiś tam talent ma, ale nie przesadzajmy. A Josh, jest poprostu świetny! Ma taki talent jak nikt! Na serio! Strasznie mi się podobał film, w którym grał niedorowinietego " Zaklęte sreca." Coś wspaniałego.

fondzia

Tacy aktorzy również są potrzebni. Nie wszyscy muszą być super poważnymi aktorami. Talentu mu nie brakuje a również braku urody nie można mu zarzucić. Ja go lubię /mnie się podoba również wizualnie/, jest przyjemny i w filmach których zagrał jest przekonujący. To wystarczy! Nie oczekujcie od niego nie wiadomo czego...

Lukaszek_4

Zgadzam się z tobą w całości. Tacy aktorzy też są potrzebni. Nie zawsze mam ochotę ogładać "dzieło sztuki" np. z DeNiro.Czasami mam ochotę obejrzeć film np. koleś, gdzie moja bryka? i jakoś sobie w tym filmie DeNiro nie wyobrażam, albo wspomnianego przez kogoś wcześniej Harneta.that's all.

Kate_

a ja tam uwazam ze nie jest zlym aktorem. ogromnie lubilem jego kelso w rozowych latach. i trzeba przyznac ze zagral wysmienicie. wszyscy narzekali na jego role w efekcie motyla. ogladalem - nie ma hurra ale bynajmniej nie gral zle. ale co chce powiedziec to to ze niedawno wpadla mi w rece komedia "zupelnie jak milosc". i uwazam ze tam zagral bardzo fajnie :) (nie to co amanda peet oczywiscie - mniam kobietka;)))

Byku

Dla mnie Ashton Kutcher jest boski wprost uwielbiam go.jest przystojny i fajnie gra.uwielbiam jego miny,nie musi nic mowic zeby mnie rozbawic.

Chomaniztka

Ja go całkiem lubię. Nie jest jakimś super-ekstra wybitnym aktorem, ale, powiedzmy, że dopiero zaczyna. Fajnie prowadzi PUNK'D, super zagrał durnowatego Michaela Kelso i naprawdę, uważam, że spisał się dobrze w Patrolu. Ma jeszcze mnóstwo ról przed sobą i musimy być cierpliwi czekając na rozwój jego talentu;)

Chomaniztka

bardzo go polubiłam po ogladnieciu "Efekt motyla" i mysle ze jest dobrym aktorem :p brzydki tez nie jest tylko na tym zjd sie nienajlepiej prezentuje.. tylko nie rozumiem jednego.. co on widział w demi?? :(

janet1

Co on widział w Demi? Ja bym się bardziej zapytała co ona widziała w nim? Demi mimo swojego wieku bardzo dobrze się trzyma;) (chociaż wiadomo, że napewno miała jakąś tam operację plastyczną) Ale uważam, że Ashton jest normalnym chłopakiem a nie kimś super mega przystojnym:) Za to Demi jakby chciała znalazła by sobie kogoś przystojniejszego:P Ale najważniejsze jest przecież to, że się kochają prawda? U mnie jednak Ashton za talent ma ocenę 4/10. Pozdrawiam:)

Sylwka

Ona nie miała "jakąś tam operacje plastyczną" tylko serie operacji plastycznych.Może jakby byla z kims starszym to nie chcialaby sie na sile odmłodzic tylko dlatego zeby wyglądac dobrze z Ashtonem.
Ona miala operacje chyba na wszystko.
Dobrze,jak sie kochaja to ich sprawa ale wolałabym ich w innych związkach.Ich sprawa...zobaczymy ile pociągną:)
Pozdrawiam

Chomaniztka

jak dla mnie to on jest niesamowicie przystojny. co z tego, że talent przecietny (ale w efekcie motyla był całkiem dobry) jak tak się prezentuje :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones