Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Oglądałem z nim kilka filmów:większość były to komedie "romantyczne",podobało mi się jak zagrał w każdym z nich-bez rewelacji ale naturalnie i dzięki temu filmy miło się oglądało:)

wiltord

jeśli nie widziałeś "Efektu motyla" to naprawdę polecam :) a "patrol" też całkiem dobry :D

użytkownik usunięty
doro0407

efekt motyla to naiwna i ckliwa bajeczka dla pokolenia gnojków MTV

sorry "wielki znawco" ale każdemu podoba się co innego! wiec jeśli wyrażasz swoją opinie, że coś ci się nie podoba nie musisz obrażać przy tym innych!

dokladnie tak! choc musze przyznac, ze nie jestem amantem kina przeambitnego. filmy to przede wszystkim rozrywka, dla mnie. jednak czesto az kluje w oczy brak talentu, niezdarna gra, itp.

anspogo

efekt motyla to nie jest naiwna i ckliwa bajeczka kochany.gdybys ogladal uwaznie dostrzeglbys przeslanie tego filmu.bo choc moze opowiada on historie pozornie niemozliwa,tak naprawde dotyka tematow nad ktorymi czlowiek od zawsze sie zastanawia.i w rezultacie sklania do glebszej refleksji.blagam wiec ludzie wysilcie czasem szare komorki i nauczcie sie czytac miedzy wierszami bo to co najpiekniejsze ukryte jest wlasnie tam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones