Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Mimo iz jest przystojniakiem nie lubię go i denerwuje mnie w filmach. uważam że nie jest takim świetnym aktorem może do komedii się nadaje, ale i tak w nich też wcale ciekawie nie gra.

natalaaxD

podzielam Twoje zdanie. Nie wiem dlaczego wszyscy aż tak za nim szaleją. Nawet w komediach wypada słabo, może nadrabia swoim wyglądem ale o sto razy bardziej wolę Sandlera i uważam, że więcej jest przystojnych aczkolwiek utalentowanych aktorów. pozdro

jean_lici

A dla mnie wyglądu też nie ma zbyt ładnego.. i jego gra też bez rewelacji.

Wiki69

niezbyt ładny? to co Cię kręci? czego mu brakuje?
może nie gra rewelacyjnie, ale jest na tyle charakterystyczny o sympatyczny że filmy z nim ogląda się bezpiecznie, to znaczy wiadomo że wielkiej klapy nie będzie, ani też mega hitu nie będzie ;)

natalaaxD

sławny dzięki znajomości z Madonną, a przede wszystkim dzięki małżeństwu z Demi Moore ;D
ot co!

natalaaxD

Ja nie cierpię go na ekranie. Ani nie gra dobrze ani nie wygląda. Drażni mnie i zniechęca do wszystkich filmów, w których gra.

Smoar

A Efekt motyla??? Tu zagrał rewelacyjnie.

Alice20

Właśnie. Efekt motyla to jego najlepszy film, tylko dlatego ma u mnie dziewiątkę.

użytkownik usunięty
natalaaxD

Ale Efekt Motyla robi swoje, ma ambicje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones