Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

bardzo dobrze ze dostal ta nagrode naprawde zasluzyl na nia

hupcio

moim zdaniem ta nagroda nie jest zasłużona.
według mnie była to lajtowa komedia i również tak to odegrał
byli gorsi od niego ;)
ale wiadomo, Złote Maliny to jakaś pomyłka, więc nie ma co się tym sugerować ;)

kogut93

nie chodzi o to czy to byl lekki film czy powazny, chodzi o to ze ten pan strasznie denerwuje widza swoja gra (przynajmniej mnie) zreszta jak widac nie tylko mnie skoro dostal taka nagrode

hupcio

Mnie się "Pan i..." bardzo podobał. Poszłam na lekki filmik i go dostałam. Ashton wg mnie super tam zagrał! :)

Fudi_

mi pan i pani killer spodobal sie duzo bardziej od wybuchowej pary

hupcio

Dlaczego w ogóle producenci zatrudniają takie beztalencie?
Odpowiedź bardzo prosta - podoba się bezrozumnym nastolatkom.

użytkownik usunięty
SzokkuTasa

Podzielam Twoja opinię. W zupełności nie rozumiem zainteresowania tym aktorem.

I znów trafiam na wypowiedzi osób, które nie mają żadnego pojęcia o tym aktorze. Ashton to aktor, ktorych mało. Potrafi zagrać w lekkich komediach, a także w dramatach, co zasługuje na wielkie uznanie jego zdolności. Ponadto ktoś kto sugeruje się takimi nagrodami jak "Złote Maliny" musi być bardzo powierzchniowym człowiekiem. "Pan i Pani Killer" to komedia romantyczna, czyli klasyczny film dla kobiet, par. Więc nie rozumiem po co jakiś facet, który nie trawi pocałunków i miłości na ekranie w ogóle bierze się za oglądanie czegoś czego nie lubi. To tak gdyby zaproponować osoby brzydzącej się krwi pracowanie w laboratorium. DOJRZAŁOŚCI! I bierzcie się za oglądanie tego, co lubicie, a nie za wystawianie niskich ocen i obrabianiu dupy Ashtonowi. Dziękuje :)

misskutcher

Ale czy ktoś tu neguje komedie romantyczne? Z tego co zauważyłem rzecz dotyczy talentu Kutchera (czy tez jego braku). Jak widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najlepszą stroną.

hupcio

idź się leczyć ! ty byś na pewno lepiej zagrała tylko że jego tam zatrudnili .

naomi122

odsyłam do "Efektu motyla" :)

kogut93

wypowiadajcie się o ludziach na swoim poziomem , a nie o tych co w życiu coś osiągneli . on nawet nie wie że wy istniejecie , więc piszcie sobie co chcecie . !

hupcio

moim zdaniem zagrał fantastycznie w tym filmie, więc nie powinien był dostać tej "nagrody". Poza tym warto mówiąc jego talencie powinno się mieć na uwadze, że nie jest to aktor "komedii romantycznych", ale także filmów innego typu. Wielu powołuje się na Efekt Motyla, ale ja sądzę, że równie dobrze można by wspomnieć o The Guardian czy Personal Effects. Patrząc jednak obiektywnie trzeba przyznać, że w swojej karierze miał kilka nieudanych i niewymagających ról, najlepszym przykładem może być Just Married, ten film jest po prostu okropny, ale może sądzę tak, bo nie cierpię Brittany Murphy. Wracając do meritum.. Bardzo obiecująca postać z pana Kutchera. :)

hupcio

mi również podobało się jak zagrał w tym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones