Augustus Prew

Augustus Art Prew

6,8
1 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Augustus Prew

I on jako Robin :]]] Wypadł całkiem nieźle. Patrzę na jego zdjęcia bez emo makijażu i jestem w szoku. Szkoda że tak mało gra, bo ciężko ocenić jego talent.

użytkownik usunięty
midian

Jako Robin był cudowny:] przystojniacha;)

midian

W Tajemnicy Rajskiego Wzgórza był super, ale jak zobaczyłam jego zdjęcia to się przeraziłam... Wygląda jak by przesadził z botoksem... Jednak charakteryzacja robi swoje...

midian

O tak, z charakteryzacją i tym przegenialnym kostiumie w "Tajemnicy Rajskiego Wzgórza" wyglądał... ach, no po prostu świetnie. 'Przystojniacha' jak to nazwała Miska89. :D

Cóż, nie wygląda na 23 lata.... W każdym razie, ma jeszcze trochę czasu, żeby rozwinąć swój talent. Chętnie zobaczyłabym go jeszcze w jakimś filmie.

Oni_chan

Uważam tak samo! W tym filmie 'TRW' wypadł świetnie!!!

midian

W makijażu emo wygląda odjazdowo! Bez niego zresztą też ;) Jak dowiedziałam się, że ma 23 lata to się przeraziłam, bo nie wygląda na tyle. Szkoda, że tak mało gra. W fimie " Tajemnica Rajskiego Wzgórza " obok Juliet Stivenson (pani Heliotrope) wypadł najlepiej!

midian

Super wyglądał, właśnie jak obejrzałam zdj. to... Zawsze jeśli chcę zobaczyć moją ulu. osobę z danego filmu na jej zdjęciach się załamuję, ale przy nim nie jest ąż tak źle... Ale jednak czemu on nie wygląda tak jak w filmie, do jasnej anielki?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones