Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Jakim cudem ona ma 1244 głosy za dwie role w filmie i dwa podkłądy głosowe?
Przecież to nienormalne, pozdrowienia dla ludzi, którzy wystawiają oceny ot tak, bo lubią jej tandetne piosenki.

damian6d17

Ty jesteś tandetą wieśniaku;] !!! A w dodatku nie umiesz liczyć.

Ardnas

Droga, żeby nie napisać tania koleżanko, gdy ja oddawałem komentarz było tylko tyle pozycji z jej udziałem.
A to jechanie po stereotypach odnośnie "wieśniaku" jest bardzo adekwatne do twojego poziomu intelektualnego.

damian6d17

Ja po prostu nie lubie jak sie ktos jej czepia :]

Ardnas

Cóż za nagła zmiana nastawienia. Niewiarygodne.

damian6d17

A co? Mam płakać że mnie obraziłes:D hehe

damian6d17

Zamknij ryj ty żałosny śmieciu jak coś ci się niepodoba to spier*alaj ;/

kingajkari

Mamy tu świetny przykład neandertalczyka, który używa słów adekwatnych do poziomu intelektu, jeżeli chcesz kogoś wyzywać to idź sobie do lustra, spójrz w nie i możesz wyzywać ile chcesz.
I bez jakichś tutaj zwrotów w mą stronę, bo to że jesteś zdesperowaną fanką Avril Lavigne i nie możesz znieść jak komuś się to nie podoba to może czas zacząć się leczyć, nie sądzisz?

damian6d17

Jej muzyka nie jest tandetna, ale tutaj oceniamy jej role w filmach.
Ocena jest stanowczo zawyżona. Takie noty maja świetni, znani aktorzy! Ona zagrała epizodyczną role w The Flock i w kilku innych filmach.
Oglądałam z jej udziałem tylko jeden film i nie mogę jej ocenić, tym bardziej, że nie miała okazji się wykazać...

damian6d17

sam jesteś tandetny :)

a jak na muzyce się nie znasz wieśniaku to się nie udzielaj ;D

pozdrwienia dla ciebie pacanie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones