Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Głosujcie jest kto lepszą aktorką i piosenkarką? Moim daniem Avril piosenkarka a A hIlcia Aktorka

wiertaraaa

avril rządzi
hilary nie umie ani śpiewac, ani grac

zdzislaw26

Avril!
Hilary gra stucznie i śpiewa sto razy gorzej.
Avril widać, że ma talent aktorski i potencjał.
Poza tym Avril ma piękny głos.

zdzislaw26

moim zdaniem rzadzi Avril bo jest super gwiazda rocka a ma zaj****ty styl:)
AGUSIA

wiertaraaa

zdecydowanie Avril ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

wiertaraaa

ja lubie jedna i druga, ale troche bardziej hilary duff. jezeli robisz takie glosowanie to na obu stronach rywalizujacych ze soba osob ma byc taka sonda.wiadomo ze na tej stronie wygra avril bo tu udaja sie jej fani wiec na nia glosuja, jezeli dasz ten sam temat na stronie hilary to wiadomo ze tam hilary wygra takwiec nie widze w tym najwiekrzego sensy.

wiertaraaa

Hilary jest zdecydowanie lepszą aktorką i piosenkarką. Jak można oceniać kogoś talent aktorski (jak w przypadku Avril)po jednym czy dwóch filmach? Jeszcze jedno... nie wiem gdzie jest ten rock w jej piosenkach, ale cóż...

Gwiazdka_3

Hej zgadzam sie w 100% z moja przedmówczynia:)
Hilary jest lepsza i o wiele ładniejsza :D

Haylie

Dziękuje za wsparcie ;) Pozdrowionka ! /za krótki/

wiertaraaa

PHI;)oczywiście,że Avril;)na pewno lepiej śpiewa,może nie miała za bardzo okazji pokazać się jako aktorka,ale myslę że to nadrobi bo ma talent;)poza tym jest oryginalna i ma świetny rockowy styl, a Hilary Duff wg mnie to plastikowa lala,która na siłe chce zostać wielką piosenkarką;/pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones