Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Tyle pisali w gazetach, ze Avril mowila "nie chce byc jak Britney i chodzic po ulicy w samym staniku" itp. a co z siebie zrobila?? BRITNEY!!! Widzieliscie jej ostatni plakat w "Bravo"? Poprostu SZOK!!! To straszne, myslalam, ze chociarz ona bedzie inna niz te wszystkie laleczki ktore nie maja juz co odslaniac...

Miyu67

Avril się zeszmaciła i to jest przykre... :(

Miyu67

Ja tam Bravo nie kupuję... :) Ale moim zdaniem jej wizerunek jest inny niż Britney. I w cale nie uwarzam ,że się zeszmaciła. Jest teraz dorosłą kobietą i nie może całe zycie udawać chłopczycy i grandziarki. Uważam ,ze teraz jej wizerunek powinien być bardziej kobiecy i sexowny.

Miyu67

Nie widziałam jej plakatu w "Bravo" bo nie kupuję gazet dla dzieci :)

Jorjan

Mniejsza już o sam plakat. Jej premierowy singiel z "The Best Damn..." mówi sam za siebie...

Co to kurczę ma być?! Loly-pop a la Brytney... No nie.. i jeszcze ten motyw taneczny... w jak to ona nazyka "rockowej piosence".
Niestety jej ostatnie płyta jest beznadziejna - "Hey, hey" wtle brzmią wprost infantylnie. Zamiast iśc do przodu to się cofa....
Cóż.. wszysto ma swój koniec, dla mnie Avril skończyła się na muzcyznej scenie wraz z nową płytą...

użytkownik usunięty
akira894

Po prostu nie jest sobą.Poszła w zapszęgu komercji.Jeżeli to jest teraz na topie to na też taka musi być,co innego jakby pozostała sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones