Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Kiedyś jej nienawidziłam, bo myślałam, że jest głupią dziewczyną typu Tola, ale przekonała mnie. Ma własny styl i kiedyś powiedziała coś fajnego właśnie o tym, że każdy powinien być sobą czy coś. Lubię ją. Podaruje 8.

P_Halliwell

Porównujesz ją do Toli? Tej od Bloga...? O matko, naprawdę się pomyliłaś ;D Wystarczy posłuchać i obejrzeć jeden teledysk, żeby zmienić zdanie ;D

użytkownik usunięty
P_Halliwell

Ona jest głupią dziewczyną typu Tola... Ona i własny styl???? Kiedyś faktycznie mówiła dużo o byciu sobą i o tym, że nigdy nie przefarbuje włosów na blond ani nie założy sukienki....A teraz??? Nigdy jej nie lubiłam, bo ma beznadziejne piosenki, jest pozerką i jest poprostu głupia... A teraz, mimo wczesniejszych wypowiedzi, nic nie przeszkadza jej wyglądać jak zwykła kur*wa z pod latarni.... Zasługuje na duże 1...

Zalosna jestes!
LUDZIE SIE ZMIENIAJA.
Masz takie same poglądy jak 2 lata temu?
raczej wątpie idiotko!

użytkownik usunięty
Sachi

tak, mam takie same poglądy co 2 lata temu dziecko...
Jak ci coś nie pasuje to wracaj do pokoju słuchać Blog27, Tokio Hotel i US5... No i roShoffej Avrilki...

Śmieszna jesteś [do mojej poprzedniczki]
To, że tobie poglądy się nie zmieniają, nie znaczy, że możesz krytykować innych za słuchanie Avril. Ja przyznam, że bardziej lubiłam Avril, kiedy nie była blondynką, ale nie mówię, że jest głupia i beznadziejna. Ja teraz też nie noszę sukienek, przefarbowałam się jakiś czas temu na czarno, noszę trampki, ćwieki, itd. Teraz mówię, że za parę lat dalej taka będę, ale nie mogę tego przewidzieć.
Wiem, że nikogo nie przebłagam, ale zauważcie, że Avril nie jest już nastolatką, tylko kobietą. Chciałabym, żeby wróciła do dawnego stylu, ale z drugiej strony - czy nie byłoby to śmieszne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones