Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Tak wyglądała kiedyś, a tak wygląda dzisiaj:
http://img.timeinc.net/teenpeople/images/2006/access/012506_avril_lavigne320.jpg [img.timeinc.net/teenpeo...]

Myślicie czy od początku Avril była pozerką i ten jej buntowniczy image był chwytem marketingowym by zdobyć popularność czy może Avril wydoroślała ?

InowroclawskiWilk

Zapomniałem dodać że ta "nowa" Avril przypomina mi Hilary Duff ;p
Tu jeszcze jedna fotka, nowa oczywiście :) http://www.fashionblog.it/uploads/avril1.jpg [www.fashionblog.it/uplo...]

InowroclawskiWilk

Kiedys moze wydawała sie fajna, ale teraz?
Teraz widze ,ze to Britnej Spirs w glanach.
Postanowiłam blizej przyjrzec sie jej dyskografii zeby móc coś napisać. I co z tego wynikło?

Ze śmiechu nie mogę wytrzymac , jesli ktos mi mówi ,ze jej debiutancki krązek 'Let go' jest rockowa płytą ;) No litości. Ta płyta jest oparta na najprostszych dźwiękach i na idealnie poprawionym wokalu Awryja [ co słychac na koncertach]. To pop. Naprawdę nic więcej. Gdyby nie te ekstra 'cięzkie' gitary , jestem w stanie sie załozyc, ze 99% ludzi wzięłoby 'LG' za nową płytę Britnej. I to ma byc rock? Zresztą , na jakim kawałku słychac krzyk, jakies darcie się, mowiać najzwyczajniej, tak charakterystyczne dla rockowych wykonawców. No gdzie?
I te teledyski. No 'Complicated' to kupa śmiechu, patrzcie jaka ja jestem wyluzowana....

Druga płyta 'Under my skin', wedle kilku rencenzji jest cięższa od pierwzej i dojrzalsza. Mozei tak jest, ale te piosenki...W kólko otym samym...Jak to on ją nie chce, bo on jest taki a taki ,a ona taka a taka. W kólko śpiewa o tym smym. I znowu teledyski. Patrzcie jaki ze mnie pank , mam rózową koszulkę i ózowe skarpetki z czachami....Poza tym dziewucha sama nie potrafi nic wymyslic. Czy super rózowa farba lejąca sie w clipie do 'He wasn't' nie za bardzo przypomina zieloną farbe z teledysku Green Day'a 'American Idiot'?

Najbardziej smiesza mnie, te widzace w Avril ideał, fanki. Chodzą po ulicach z napisami :Słucham Avril, fani rocka łączmy się! Nie no , to jakby nazywać Linkin Park metalem ;) Bez przesady....
I co sie dzieje teraz? Awryj nagle odkryła , ze w gruncie rzeczy jest dziewczyną? A jak sie jest dziewczybną to co sie robi? Farbuje sie włosy na blond, maluje sie paznokcie na różowo, pozuje sie dla magazynów i oczywiście dalej utrzymuje się ,ze ja jestem pank princes.

Cięzko jest mi ocenic czy ten image był chwytem czy nie . Nie znam Avril na tyle zeby móc to rozstrzygac.
Jedno jest pewne - panks not ded....
To by było na tyle.

Mantra_2

Wyjaśniając nie jasności. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Avril w czasie pobytu w Polsce udzieliła wywiadu dla MTV. Powiedziała tam, iż śpiewa pop-rock. Więc owszem, jest to pop. Ale nie typowy. Bo nie jest to zmiksowana melodyjka lecz słychać bębny i gitarke w tle. Nie wiem czemu się tak dziwisz?

Margines

Pisząc zauważyŁEŚ , masz chyba na mysli ząłozyciela tematu ;)
Ale ja odpowiem Ci pierwsza.
To jest pop w czystym wydaniu.
Ona nie spiewa pop-rocka. Ona moze sobie tam brzdękoli na tej gitarce ,ale nie jest wokalistką rockkową.
Idąc tym tropem , mozna by nazwac Linkin Park zespołem w pełni rockowym ;)

Mantra_2

Przestańcie już szufladkować wszystkich muzyków :/. Wiadomo, że Avril ma spokojniejsze utwory, które można określić mianem pop'u, ale ma też rockowe kawałki. To samo tyczy się reszty artystów. Nieliczni mają wszystkie utwory na swojej płycie np. rockowe.. ;/

phi__

pffffffff, buhahahahahahah. To mało wiesz o muzyce rockowej skoro według Ciebie tylko nieliczni. A rockowej piosenki Avril nie słyszałam.

agyness

Wybacz, ale szufladkowanie artystów (przynajmniej niektórych) jest co najmniej bezsensowne ;/. Co byś powiedziała np. o Linkin Park, jaką muzykę grają ? .. :/

a tak po za tym to podaj kilku ciekawych wykonawców muzyki rockowej, o których można powiedzieć, że grają tylko rock :>

InowroclawskiWilk

Mnie ogólnie śmieszył i śmieszy nadal jej image... Zlewę miałem np. z jej "znikających" tatuaży, które na jednych teledyskach są a na innych zaobserwowac nie sposób - pewnie coś na kształt Bolca i jego tatuażu z "chłopaki nie płaczą" ;)

InowroclawskiWilk

Mnie ogólnie śmieszył i śmieszy nadal jej image... Zlewę miałem np. z jej "znikających" tatuaży, które na jednych teledyskach są a na innych zaobserwowac nie sposób - pewnie coś na kształt Bolca i jego tatuażu z "chłopaki nie płaczą" ;)

Griczkow

Heheh 'Coś ci sie rozmawało' ;D
Te jej teledyski sa po prostu boskie...
Po porostu punk na pokaz, nic więcej.
I tak nic nic przebije rózowych trampek z czachami ;)

Mantra_2

Fakt - jej trampy to już szczyt (albo bardzo blisko) heh...
Ale z tych zdjęć można wnioskować że w końcu odkryła swoje prawdziwe "ja" i teraz robi za Britney... no i może lepiej niech tak zostanie...

Griczkow

" Nie wiem czemu się tak dziwisz? " - A czy ja się dziwie ? Nigdy nie uważałem Avril za rockową wokalistke. Co najwyżej to pop-rock.
Wydaje mi się że ona od początku była pozerką. Ten jej image, przecież to było pewne że wiele nastolatków na to poleci ( dzisiejszy przykład - TH, z tym że Avril jest lepsza od nich o wiele :) ) A dzisiaj co ? Utlenione włoski, szpileczki, puderek na twarzy ... :)

InowroclawskiWilk

Marketing od poczatku do konca. Celowe kreowanie sztucznego wizerunku. Dzieci jej sluchaja i wydaje im sie, ze to rock. Ciekawe tylko dlaczego nie zainteresuja sie starszymi, prawdziwymi kapelami metalowymi czy punk-rockowymi, skoro juz wydaje im sie ze kreci ich taka muzyka? Opdowiedz jest prosta: bo w MTV i na Vivie lansuja Avril Lavigne a nie te starsze kapele. A malolaty niestety nie maja wlasnego stylu i wlasnego gustu tylko lykaja komercyjna papke, ktora jest aktualnie wciskana przez media.

InowroclawskiWilk

wg mnie jest dość ładna, jednak kompletnie nie idzie jej zabawa w 'grajka', jej teledyski to porażka, żadnej płyty jej autorstw nigdy nie kupię i nikomu nie polecę, zaś co do image'u to jest to typowe dla osób w wieku 14-19 lat, a Avril Lavigne chyba tą barierę przekroczyła...

mOnrOe

Pooglądaj sobie zdjęcia bez maikjażu ;)

Mantra_2

to co tu piszecie jest poprostu smieszne a najsmieszniejsza/szy jest Roux i tu cytat
"Zresztą , na jakim kawałku słychac krzyk, jakies darcie się, mowiać najzwyczajniej, tak charakterystyczne dla rockowych wykonawców. No gdzie?"
od kiedy w rocku chodzi o krzyk???czego Ty czlowieku sluchasz??na pewnonie rocka........
jezeli chodzi o metamorfoze avril to uwazam ze przeszla ja na korzysc(w przeciwienstwie do lindsay lohan:/)wyglada teraz naprawde ladnie i uwazam ze rzeczywiscie sie zmienila tzn jej swiatopoglad sie zmienil przeciez jak zaczynala kariere to miala 17lat a teraz mozna powiedziec ze to juz kobieta.....byc moze zostala wykreowana na poczatku(chociaz w wywiadach slyszelismy co innego) ale teraz to juz chcyba jej dobrowolna zmiana.......
ja lubie jej posluchac czasami, ale nie uwazam sie za jej fanke to tyle

Bella_Luna

Jesli już coś, to jestem najśmieszniejsza ;)
Kita , zastanów sie trzy raz zanim coś napiszesz , okej? Poaz mi gdzie napisałam ,ze w rocku chodzi o krzyk? Napisałam , ze smiesz mnie nazywanie Avril rockową wokalistką, bo nie 'wykazuje' nawet 'charekterystycznych objawów' bycia nią. Krzyk jest charakterystyczny dla rockowych wokalistów ,a u Avril jakoś go nie słychac. Czytaj uwaznie.
Słucham rocka i zapewniam Cię ,ze każdemu 'czasem' zdarzy sie 'wrzasnąć' ;) A Avril jakoś nie. Dlaczego? Bo jej głos sie do tego nie nadaje. Gdyby nie te 'cięzkie gitary' to jak napisałam 99% ludzi wzięłoby np. 'Don't tell me' za nowy hit Britney.

Bella_Luna

Jesli już coś, to jestem najśmieszniejsza ;)
Kita , zastanów sie trzy raz zanim coś napiszesz , okej? Poaz mi gdzie napisałam ,ze w rocku chodzi o krzyk? Napisałam , ze smiesz mnie nazywanie Avril rockową wokalistką, bo nie 'wykazuje' nawet 'charekterystycznych objawów' bycia nią. Krzyk jest charakterystyczny dla rockowych wokalistów ,a u Avril jakoś go nie słychac. Czytaj uwaznie.
Słucham rocka i zapewniam Cię ,ze każdemu 'czasem' zdarzy sie 'wrzasnąć' ;) A Avril jakoś nie. Dlaczego? Bo jej głos sie do tego nie nadaje. Gdyby nie te 'cięzkie gitary' to jak napisałam 99% ludzi wzięłoby np. 'Don't tell me' za nowy hit Britney.

Mantra_2

Oj przestańcie się czepiać i krytykować. Tylko to potraficie? Niech sobie dziewczyna robi co chce, w końcu to jej życie, nie? :P =)

NeoSocky

nie :)

NeoSocky

Wybacz ,ale Awryj stając sie osoba publiczną sama sie na taką możliwośc zgodziła ;) Jest osoba publiczną i kazdy moze miec o niej jakieś zdanie - pozytywne lub negatywne ;P
pozdro

InowroclawskiWilk

Poza tym, uwazałam ,ze kompletne zepsucie takich piosenek jak 'American Idiot' , 'Basket Case' czy 'Knockin on Heaven's Door' to juz jej szczyt. Myliłam się. Zaczełam na nowo wierzyc w tej jej 'mozliwości' po tym jak usłyszałam jej wykonanie 'Chop Suey' zespołu System of a Down. To chyba mała być jakaś parodia!

InowroclawskiWilk

Ale się jej uczepiliście... jak sobie chce to niech się zmienia w Britney. Jak Wam się jej muzyka nie podoba, to po co jej słuchacie? Nie jestem jej fanką, ale uważam że ten temat jest bez sensu. Moim zdaniem ona ma dobry głos, ale szkoda że go trochę marnuje i się zmienia w Britney, bo jak widać sporo na tym fanów straciła i się jej czepiają, tak jak na przykład tutaj...

Skylaria

Ona sie nie zmienia w Britnej. Ona nią była od początku. No , tylko zamiast szpilek miała glany , tez mi wielka róznica ;)
Cyz ja napisałam ,ze slucham jej muzyki? Wciaz o jedny i tym samym , czego tu słuchac??
Śpiewac nie potrafi , czego daje dowody, chocby na koncercie w Polsce, gdzie podczas spiewania którejs piosenki , jak sie domyślam, chciała ryknąc i niestety jej nie wyszło ;) Nie jest gwiazdą rocka, nie jest rockową wokalistka. Nie potrafi spiewac.
A ja napewno nie jestem jej fanką ;)

InowroclawskiWilk

ciekawa jestem, czy Blog 27 albo Tokio Hotel też się tak zmienią...

Echidna

Kiedys trafiłam na jakis wywiad z tym całym Billem i sam siebie zdradził ;) Powiedział ,ze ta jego cud fryzura nie jest jego pomysłem :) Nie on ją wymyślił . Czyżby wizerunek wykreowany przez menadzera??

Mantra_2

W takim razie nie rozumiem, po co wchodzisz na forum i ją cały czas krytykujesz, skoro jest Ci obojętna i nie słuchasz jej. Zrozum, że jej prawdziwych fanów nigdy nie nakłonisz do schowania jej płyt głęboko w szafki.

Co do Tokio hotel - ich grupa od początku jest zrobiona pod kątem nastolatek. Dla nich TH to nowa moda. Dla mnie jest to najgorsze gówno, jakie słyszałem.

Aha i jeszcze jedno - Basket Case' oraz 'Knockin on Heaven's Door' w jej wykonaniu bardzo mi się podoba. Ale jak to się mówi - o gustach się nie dyskutuje.

Kapi_Aleks

'W takim razie nie rozumiem, po co wchodzisz na forum i ją cały czas krytykujesz' Bo mam do tego prawo 8) Wyrazam swoje zdanie. Po prostu.
Jesli to oczywiscie było do mnie ;)
Nie lubię słowa 'fan' . To tak tandetnie bzmi. Moim zdaniem.
Ale czy ja Twoim zdanien próbuje kogokolwiek nakłonic, a juz szczególnie jej fanów , do wywalania płyt? ;D Kto otworzy oczy , ten otworzy.
'Co do Tokio hotel - ich grupa od początku jest zrobiona pod kątem nastolatek. Dla nich TH to nowa moda. Dla mnie jest to najgorsze gówno, jakie słyszałem.'. Wstawic zamiast 'Tokio Hotel 'Avril Lavigne' i sie zgodzę. Pomys sam , czy naprawde wierzysz w to ,ze wizerunek Awril w ogóle nie był wykreowany? Ani trochę? Ona tez była stworzaona pod kątem nastolatek. Niby miała się róznic od Britnej...Wiesz, nowa, krejzi , zbuntowana i takie sery. Tylko szkoda, ze juz sewernasta w kolei =/
Pewnie ,ze o gustach sienie dyskutuje ,ale Avril to samo co TH, Britnej i N'Sync .
I pamietaj ,ze to gwiazdka pop jednego sezonu. Jednego przeboju.
Coverów niech lepiej nie wykonuje, bo nie ma do tego głosu.
pozdrawiam

Mantra_2

Nie zrozumiałam aluzji co do Linkin Park - może mi ktoś wytłumaczy? Co do Avril, uważam ze to bez sensu - wychodzi na to, że albo od początku była paniusią a punkowy styl to chwyt albo że na początku była punkiem a potem 'wydoroślała' jak wy to nazywacie. Mi osobiście się taka przemiana nie podoba. I to jej 'wszystko dla Derycka[czy jak to się pisze]' - czyli swojego narzeczonego.

Evilrulez

Dziewczyna po prostu poprzez taką zmianę pomaga swojej poularności, zwraca uwagę mediów, ot wszystko.

Evilrulez

'Nie zrozumiałam aluzji co do Linkin Park' - Szukam i nie mogę znaleźc. W czyjim poscie? (zaraz wyjdzie ,ze w moim xD)
Gwiazdka jednego sezonu - pAnk styl był chwytem.

P.S Zemieniam zdanie - 'Fuel' Metallici w jej wyonaniu to juz szczyt wszystkiego.

Mantra_2

"Najbardziej smiesza mnie, te widzace w Avril ideał, fanki. Chodzą po ulicach z napisami :Słucham Avril, fani rocka łączmy się! Nie no , to jakby nazywać Linkin Park metalem ;) Bez przesady.... "

Tak, Roux, właśnie w Twoim ;]

Evilrulez

Hehe, skleroza nie boli, wybacz ;)
O co mi chodziło , kiedy to pisałam? O to ,ze Avril to taki rock , jak z Linkin Park metal. Bo nikt mi nie napisz ,ze LP mają cokolwiek wspólnego z graniem czystego metalu ;)

Mantra_2

"'Fuel' Metallici w jej wyonaniu to juz szczyt wszystkiego"---) ?!
mam nadzieję nigdy tego nie usłyszeć.... zgroza...

InowroclawskiWilk

Bo avril zawsze była pozerką
nie przepadam za jej muzyką

Nathalia

BOŻE! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! Na początku skate, potem punk, a teraz... zdzira. No, może ostre słowo. Pierwsza płyta była całkiem całkiem (no dobra, przyznaję się, jak miałam 11 lat to szalałam za nią i wogóle - proszę, nie bijcie :D), potem już tylko pseudo rock i pseudo punkowy image. Okay, tiulowe spódnice są fajne i czachy też (w końcu czacha tak się kojarzy z Timem Burtonem....), ale jak się je łączy z różową bluzeczką (o fuuuj, różowy - ble!) to wychodzi byle papka. Że co, że niby modelka, tak? Spoko, ale myślałam, że modelki muszą być wysokie. Ale jak jest sławna to wszystko jej wolno. Litości.

lubieyaoijakch

A ja lubie łączyć czarny z różowym co do jej ubrań to ubierała sie nawet fajnie..a właściwie to ona sama sie nie ubiera tylko styliści jej wybieraja stroje; jej muzyka nic specjalnego

Nathalia

'A ja lubie łączyć czarny z różowym'
Ale man nadziej ,ze nie robisz tego co ona, czyli nie chodzisz potem po ulicy z napisem pAnks not ded :lol:
No i czachy na rózowyym obowiązkowe.

Mantra_2

pop-rock to chyba trafne okreslenie. Osobiscie kilka jej piosenek mi sie podobalo, wokalistka tez ;) nie jestem jakis tam jej fanem,
czasami to wydawca narzuca image... a co sadzicie o blog27 i tokio hotel czy motel ;) jakos bardziej mnie smiesza... :-)

SKYDEATh

Dla mnie Blog 27 = Avril.
To edzie to samo , patrzcie jak one wyglądają...Trampki i 'w ogóle' , super mroczne i zbuntowane. Za parę lat przearbują sie na blond i przestaną sie bunotwac.
Zupelnie jak Avril.

Mantra_2

ALe to jest Avril życie, i może robić to, co jej się żewnie podoba. Ja nie mam o niej zdania, jako o osobie. Po prostu podoba mi się jej muzyka, i tyle.

InowroclawskiWilk

Muzyka? Proszę, nie obrazaj muzyki...
Ja naprawde nie widze róznicy między nią a taką Britnej.
Poza tym - nie ma głosu.
Zwykły produkt marketingowy.

Mantra_2

Omal nie rzygłem , jak to zobaczyłem :/
http://img135.imagevenue.com/img.php?image=86451_nylon_7_313lo.jpg [img135.imagevenue.com/i...]
http://img137.imagevenue.com/img.php?image=86413_nylon_1_553lo.jpg [img137.imagevenue.com/i...]
http://celebnook.proboards74.com/index.cgi?action=display&board=celebsam&thread= 1155686550 [celebnook.proboards74.c...]

InowroclawskiWilk

Przecież Avril niejednokrotnie tłumaczyła, że po ślubie zamierza się ustatkować, że tak powiem uspokoić. Co w tym złego?
Myślę, że to niebył żaden chwyt marketingowy. Po co miała by się uczyć jeździć na desce, ubierać się jak punkówa i śpiewać muzykę, którą ma w... nosie?

Anulka_2

Alez odpowiedź jest bardzo prosta : Ludziom zaczęły sie nudzic słodkie pop gwiazdeczki pokroju Britnej i Krystyny. Rynek muzyczny potrzebnował 'czegos innego' . I tak powstała Avril, rozumiesz? Ona miała być ta luzaczką w poszarpanych dżinsach . No i udało się, zupełnie tak jak z Britnej. Przeczytasz o tym w kazdej lepszej gazecie.
Avril to po prostu produkt marketingowy.
Popatrz na Britnej . Zrobiła to, co miała zrobić, odpowiedni ludzie napisali jej odpowiednie piosenki , ona sie sprzedała. Zarobiła kase. Tak samo jak z Avril. Teraz mogą sobie robić co chcą. Dlaczego ich chwąła juz minęła? Dlaczego zaczęły kiedy były nastolatkami? Pomyśl, zwykłe produkty marketingowe, stworzone przez speców od tego typu rzeczy.
I Bóg jeden wie, ile ich jeszcze sie pojawi...

Anulka_2

A... No i czy widziałas kiedykolwiek ,zeby Avril jeździła na desce? Pomyś i nad tym.
Punkówa? Żart Ci sie udał ;]
Ona jest wokalistką popową. Zawsze spiewała i bedzie spiewac pop. Prywatnie , to sobie moze nawet czerne msze z męzem odprawiac ,ale spiewa pop.
Avril to pop, tylko ,ze inaczej opakowany ;]

InowroclawskiWilk

Najgorsze jest "Chop Suey" w wykonaniu Avril :/

Sinthexe

Mnie najbardziej rozwalił jej teledysk "girlfriend" ... :| co to wogole ma byc?! zalosne

InowroclawskiWilk

Myśle,że każda piosenkarka jest trochę pozerką.
Ale sposób bycia Avril wydaje mi się, że jest naprawde naturalny.
A ostatni jej nowy teledysk Girlfriend jest rzezywiście cienki i nienaturalny.

InowroclawskiWilk

Ja powiem tak: nie poznaję jej. Kiedyś była super: mówiła, że nie chce być jak Britney Spears, że woli muzykę typu Goo Goo Dolls i Sum 41. Myślałam, że jak weźmie ślub, to pozostanie taką, jakaą była. I co? Przez Derycka stała się słodką idiotką. Teledysk ''Girlfriend'' jest nawet fajny, ale te blond włosy, ten róż...Avril, co sie z tobą stało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones