Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Uwielbima Piosenki Avril , kilka z pierwszej płyty i wszystkie z Under my Skin oraz kilka innych , moja lulbioną jest Get Over It. Ale nie lubie jej jako osoby , najpiewr skate teraz modelka ... i jakaś takaś dziwna , a wy co myslicie na ten temat?

Petula

Osoba - nie, i nie będe sie na ten temat wypowiadac, bo miejsca mi by nie starczyło ;]
Muzyka jeszcze bardziej nie.
Raz, ze nie jest autorką zadnej piosenki na Let Go (poczytajcie sobie okłądke płyty...) , bo jak wiadomo została wykreowana itd itd...A cay czas, kiedy wypowiada sie o jakiejs piosence mówi ,ze to ona ją napisała...Na UMS jes jedynie wspólautorka. Co z tego? I to jej nie pomogło. Teksty sa po prostu makabryczne. Posłuchasz jednej piosenki i tak jakbys znał wszystkie. Why? Bo ona wciąz spiewa o tym samym .
Tandeta.
pozdrawiam

Mantra_2

Mi też się troche wydaje że to pozerka. Najpierw była taka wyluzowana fajna i wogule a teraz włoski blond ciuch ala Barbie co się z nią dzieje może małrzeństwo tak na nią wpłynęło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones