Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Po co dajecie jej fotki i jakies filmy? Po co to? Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem to będzie jeb*** co sądzą inni i słuchał jej muzy, a co obchodzi kogos jak się mieniła? Niech ma włosy bląd...I tak wygląda lepiej niz te tlenione pomarańczowe blondynki z solarium

Michael_28

A jednak... Widzisz gdyby cię to wszystko nie obchodziło to nie byłoby twojego postu. Jednak to boli, że tyle ludzi widzi kim Avril jest naprawdę. Filmy, zdjęcia, itd. są po to żeby otworzyć oczy tym którzy są ślepi. A skoro jej przeciwników jest tak wielu to zastanów się choć przez chwilę, czy nie ma chociaż ziarnka prawdy w tym co piszą.

Pink_Devil

Mnie nie obchodzi jak się zachowuje i co robi....a co do jej zmiany wyglądu mam to w nosie... Mnie się podoba tylko jak śpiewa, bo teksty i muzykę ma fajną...nie jestem jej fanek, który wycina z gazet każdy artykuł o niej...A tak wogóle ostatnio widzialem zdjęcia avril z sesji zdjęciowej forda i musze przyznać że schrupał bym ją na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację ;P

Michael_28

Ktos mi wytłumaczy czym ona sie rózni od niejakiej Britnej Spirs? Ja nie widze róznicy. A skoro nie widac róznicy, to po co przepłacać? ;)
Zwykły, przeciętny popowy produkt marketingu. Tym jest Avril.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones