Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Nienawidzę tej ,,gwiazdki POP".
Dla jej fanów:
,,Wpiszcie sobie w wyszukiwarce ,,Anty Avril" i poczytajcie sobie parę blogasków - anty, to zobaczycie jaka to ,,gwiazda"...

PS.:
O to co znalazłam w necie!. Czyli prawda o Avril xD ! :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f19ffaf37a4bfacb.html

Jaka klamczuszka z tej Avril...;)

szatanica

...No to czekam jak na mnie naskoczycie...
I tak to dla mnie nic...

szatanica

Nie trzeba czytać 'blogasków' ani wypisywać sobie na koszulce "anty Avril". Nie trawię jej - za wszystko. Za robienie z siebie wielkiej buntowniczki, za to jak się zachowuje, za zarozumiałość i przede wszystkim za tworzoną przez nią 'muzyke'. Miliony młodych ludzi oczywiście to kupuje, bo modne, bo można poskakać, bo bez zobowiązań i jakiejkolwiek wartości. Niedawno oglądałam różne wykonania piosenki Boba Dylana "Knocking on Heaven's Door". W wykonaniu powiedzmy takich Guns n' Roses miało to sens. Sposób życia Axl i spółki jaki prezentowali w czasach gdy nagrywali tą piosenkę bardzo odpowiada i pasuje do tego utworu. Wyglądało to realistycznie, bez udawania. Natomiast Avril? W którym miejscu ona może się znaleźć w tym utworze? Nie wystarczy w teledysku pokazać pare smutnych min... Do mnie to nie przemawia. Umęczona niewolnica i wielki buntownik. Chciałaby by tak ją postrzegać... Jednak w moich oczach jest jedynie troche popularną gwiazdeczką w kręgach młodzieży, nie prezentującą sobą absolutnie nic. Typowa maszynka do robienia pieniędzy przez wytwórnie.

szatanica

Kiedyś uwielbiałam Avrilkę, gdy była buntowniczką a teraz...ŻAL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones