Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Proszę bardzo, pijana kretynka plująca w kamerę. Obejrzyjcie, bardzo ciekawe... http://www.youtube.com/watch?v=1IqAHir5Nzg&search=avril%20lavigne [www.youtube.com/watch?v...]

Mephala

Tak jeszcze nie dodałaś, że wyrzuciła pudełko z papierosów, a na końcu się biła :P

onnnia

Pewnie jesteś jej wierną fanką... Dziwne, że jeszcze tacy "ludzie" istnieją. :D:D:D

Mephala

I o czym te filmiki mają nas, fanów Avril, przekonać? Mnie nie interesuje to, co ona robi. Wazne, ze jej muzyka mnie sie podoba. Koniec. Kropka ;)

Mephala

Ja nie zamieżam oglondać tego, ale wiem, rze jej prawdziwa twasz to ta co widać na zdjenciu na filmłebie. I jeszcze dodam, rze Franczesko Toti pokazał swojo prawdziwą tważ na móndialu, kiedy to właśnie Włohy wygrały.!!
A kamery pokazały jego twasz jka stżelał karnego z australią, a jej nie.!!

Franczesko

jak ktoś jest pijany to mu wolno wszystko, no prawie :)

gradins

No moze i nie ładnie sie zachowała, ale to jest naprawde jej zycie, jej sprawa. Na tym forum powinnismy rozmawiac o jej muzyce, ewentualnie filmach, w ktorych zagrala, a nie przytaczac sprawy z jej zycia prywatnego. Chce pić - niech pije, jej sprawa, Chce palić - niech pali, jej sprawa, Chce być idiotką - niech będzie, JEJ SPRAWA :)

Mephala

Ale to jest forum o niej i można poruszać na nim każdy temat z nią związany. Niestety Avril jest osobą publiczną i nie uniknie komentarzy. Zwłaszcza jeśli odstawia się takie "przedstawienie" jak w tym wypadku. Pozwolę sobie zacytować Lavigne: "Dorastałam w katolickiej rodzinie i nie chciałabym zawieść moich rodziców". Cóż, jednak jest hipokrytką, a do tego dość prymitywną osobą.

Mephala

każdy ma słabsze dni. Zamiast autografów powinna na zdjęciach zostawić popiół z paperosa, bo w tym stanie to miałaby problem z podpisaniem się

mate21

Ładna babeczka z niej. Przyślijcie ją do mnie raz! HAHAHA! Trash metal z lat '80 rUlEzzzzz BóóZeeAchCCy!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

fff

No może z tym pluciem to nie był najlepszy pomysł, ale z drugiej strony ona może już mieć dość tych kamer i aparatów, nie sądzicie (zwłaszcza, że jak jest się pijanym, zazwyczaj zachowuje się troche... "inaczej" :P)?
A to nie ona się biła na końcu, tylko jacyś faceci, nie? Może zmieniła płeć, tylko jeszcze nie zdążyli o tym napisać? xP

Mephala

Hej, ona ma własne życie i ma do niego prawo. Niedziwię się, że wkurzają ją paparazzi biegający za nią na każdym kroku. Dziewczyna była na imprezce, trochę wypiła i dała się ponieść emocjom - tyle xD Pozatym tym filmikiem nikogo nie zniechęcisz. Pozatym widać że jesteś mało tolerancyjna.
Każdy słucha tego, co lubi. Ja nie kocham, nie uwielbiam, lecz poprostu lubię Avril i jej muzę. A jeśli Tobie się niepodoba to proszę niekomentuj złośliwie, bo każdy ma prawo mieć własny gust. Chodzi mi tu akurat o twój komentarz:
"Dziwię się, że są jeszcze jacyś 'ludzie' którzy jej słuchają", czy cos podobnego, nie pamietam.
Ejj, laska, wyluzuj, co? To, że ty jej nielubisz nieznaczy że ma jej nielubić cały świat :)

Mephala

boze nie podniecaj sie tak nie kazdy jest taki grzeczny. a ty kim jestes? fan duff? boze ja nie jestem jej fanka (3/10) ale bez przesady dajcie spokoj. za toba kamera nie chodzi 24h.

Mephala

jezu....jak ci to przeszkadza, to masz pecha i tyle. Ja uwielbiam Avrli, i nic mnie do niej nie zrazi. Sory, ale ty na jej miejscu zrobiłabyś to samo..bo jakby chodzili za tobą cały czas z aparatami, to byś się chyba wkurzyła, no nie?

domelek_15

sam jestes idiota! a szkoda slow, jak ci nie pasi to masz pecha debilu.

Mephala

Nie ma czego oglądać :P popiła to i zachowuje się nie teges.

Alkohol to podły napitek ktory zmienia w łajdaków nawwet najporządniejszych ludzi :) (by PzK1)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones